Nadměrně unavená ve 3 trimestru

Anonymní
2.1.20 18:52

Nadmerne unavena ve 3 trimestru. Jaky je vlastne? A co chute?

Ahoj :mavam: jsem 30+1 a jsem kazdy den hrozne unavena. Chodim spat o pulnoci, vstanu v 10 az 11 dopoledne, uvarim, lehnu si na gauc k TV a Jsem schopna jit zase spat. Pak se zabavim, jdu na chvili treba ven, vratim se a jsem zase unavena. Samozrejme to prekonavam jinak vim ze bych neusla v noci a budila se. Kdyz je pritel doma, snazime se vymyslet na kazdy den neco jenze ono taky nejde cely den litat nekde. Nemuze to souviset treba s jidlem? Nerika se nahodou, ze ve 3 trimestru uz by unava nemela bejt? Ze je spise v tom 1.? Jaky vlastne 3.trimestr je? Na netu je toho dost ale zajimaji me vase zkušenosti :) jinak co jste treba prestaly a zacaly jist? Me zacla hrozne chutnat margot tycinka a mliko, oboji jsem pred tehu nesnasela :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2.1.20 19:01

Tak ja sotva funim, unava furt, ale ja mam silenou cele tehotenstvi, mela jsem malo zeleza, ted o malinko lepsi. Zadychavam se, na zachod v noci vstavam 3 minuty, chtelo by to choditko. Ted se pridaly nevolnosti, co jsem v 1. tehotenstvi neměla (furt se mi chce blejt), v prvnim jsem mela zase uzkosti. Blbe spim, dite je velke a v noci se mele. Fujtajbl, at uz to skonci :roll: jsem 33tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7473
2.1.20 19:14

Můžeš mít málo železa, které má za cíl transport okysličené krve. Při nízkých hodnotách je únava znát

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6078
2.1.20 19:44

Taky jsem unavená, ale hlavně se mi špatné vstává, dítě je velmi aktivní, ve dne v noci tam snad tancuje a to mám placentu vpředu a dr. tvrdil, že tím mohou být pohyby tlumené…ne nejsou, proti dceři, která skoro nekopala a celé těhu jsem o ní skoro nevěděla, mám teď v břiše asi fotbalistu. Chutě se mi nezměnili, spíš mám problém se najíst. Musím jíst hodně malé porce, jinak je mi zle. Hlavně ráno, to zvládnu jen půlku rohlíku. V noci se budím minimálně 3× a to mám na starosti ještě 3letou dceru, která se občas v noci taky budí. :mrgreen: Jsem 34tt a doufám, že ten měsíc a něco rychle uteče. Jsem hrozně nemotorná, břicho mám hodně dopředu, jako by tam byla dvě a třeba v kuchyni si neustále břichem zapínám a vypínám varnou desku. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1345
2.1.20 20:06

Já byla na stridacku unavená tak, že jsem skoro celý den neopustila postel nebo gauč :mrgreen: často jsem ráno vstala, nasnidala se a zase usla klidně do poledne :oops: a pak naopak, kdy jsem se cely den nezastavila, uklízela, vařila, pekla, cvičila, chodila po venku se psem atd :lol:
Třetí trimestr pro mě byl víceméně stejný, jako ten druhy, takže naprostá pohodicka, akorát už jsem nemusela chodit do práce :D otravny to začalo být po termínu, kdy jsem to nezvládala hlavně psychicky, protože jsem měla panickou hrůzu z toho, ze mi budou porod vyvolávat. Jo, a rodila jsem na konci srpna a ten poslední týden byly hrozny paraky, hrozně mi otekly nohy, bolelo mě i chodit, to si pamatuju, ze jsem brecela muzovi ráno, ze nemůžu chodit :mrgreen: :mrgreen: ale jak říkám, špatně jsem nesla až úplný finále, jinak jsem si tehotenstvi hrozně užívala :srdce: tak ti přeji totéž :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4950
2.1.20 20:07

Já jsem teprve na začátku 29 tt ale už umírám mám bolesti v podbřišku různé píchání šťouchání tlačení až mam strach v kříži mě bolí blbě se mě dýchá sotva lezu takže už nevím co dělat doufám že v pondělí bude vše ok na kontrole

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
795
2.1.20 20:08

Ahoj, tak já jsem momentálně 32+2tt, už nějaký ten pátek chodím jak stoletá bába, musím chodít fakt pomalu jinam mě začne bolet a píchat v podbřišku ( na gyndě jsem se ptala a prý je to normální ). Únava taky hrozná ale zjistili mi málo železa ale nepřijde mi že by se to s užíváním nějak extra zlepšilo. Časté hození na WC, jo tak to je kapitola sama o sobě :D jsem schopná jít i 5× za půl hodiny. Zle mi teda není jen občas když mi vyloženě něco nesedne ale co mě trápí teda hrozně je pálení žáhy, ale našla jsem doma léky na žaludek které se mohou i v těhotenství a od té doby mám klid, díky Bohu. Včera mě asi na hodinu chytly bolesti celého břicha a zad ani vana nepomohla ale pak to přešlo samo, poslíčci? Nevím ale bolelo to dost což mi na sebevědomí při blížícím se termínu moc nepřidalo, ale co už, už není cesty zpět :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.1.20 20:08

Jsem unavená taky mnohem víc než obvykle. Ale pořad tak nějak zvladam, každý den vstavaclu v 6 do práce a odpoledne většinou něco podniknout. Jen chodím spat brzo no:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1974
2.1.20 20:19

Jj sem taky KO. Večer nemůžu usnout, ráno se mě nechce vstávat, ale musím protože už jedno dítě mám, takže musím celý den nejak fungovat. Únava je normální na začátku a i na konci. Pamatuji se, že těsně před porodem sem byla tak unavená že jsem si říkala ať tam ještě zůstane, že jsem tak unavená že bych snad neporodila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.1.20 20:19

Tak já jsem 35 tt a celé těhotenství jsem tryskomyš :mrgreen: jdu spát taky okolo půlnoci a v 7 už jsem na nohou až do večera. Ráno vstanu jdu ke všem zvířatům, pak si dám pěkně snídani, jdu na nákup, uvařím, než přijde manžel buď uklízím nebo dělám něco jiného, přijde z práce jdeme se psama ven, klasika 5-7 km v terénu, pak je vecr, zase jdu ke zvířatům :lol: pak sedíme a hrajem karty, nebo scrable nebo čumíme na telku a můj jde spát a já do půlnoci buď čtu, nebo mám křížovky atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.1.20 20:23

A co se týče bolestí tak ty mám taky, ale snažím se na to moc nedbat. Břicho mám hodně nahoře a často mi tvrdne, ale to tvrdne už cca od 20tt takže to prostě neřeším, když třeba kydám hnůj tak mě pak bolí břicho, ale na chvíli si doma lehnu na bok, cca půl hodiny a dobrý. V zádech mě taky bolí, ale prostě to k tomu patří, mě asi nejvíc vadí bolest na stydké kosti a v tříslech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.1.20 20:25

@boruvkay Břichem si zapínám a vypínám varnou desku :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: jsem si teď málem cvrkla :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4950
2.1.20 20:29

@Vesničanka1 tak to závidím že jsi takhle v pohodě to bych taky chtěla mě přijde že snad umírám

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.1.20 20:33

@lovean jediný co mě štve je, že nemůžu spát na břichu a zavázat boty už je taky pěkná komedie :mrgreen: já naštěstí přibrala zatím jen 6 kg, takže mám jen to břicho a nic víc, ale omezuje mě to, samozřejmě neběhám a neskáču jak laňka, to nejde, kutálím se (jak říká manžel gulám se) ale gulám se stále a dopředu. Jsem zvědavá jestli mě ta spavost před porodem chytne. Nebo budu furt tak akční

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4950
2.1.20 20:39

@Vesničanka1 já jsem teprve 28+0 a jsem na tom hrozně i s bolestma břicha je to otravné no já nepribrala ještě nic mě kila šli dolů ale jako zase břicho už jsem měla před otěhotněním takže si to asi prcek bere ze mě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama