Nadměrné velikosti Ostrava - velikost 60

919
27.4.16 08:58

nadměrné velikosti ostrava vel. 60

Zdravím,

konečně jsem přesvědčila maminku, že je potřeba nakoupit jí nové oblečení. Ona se stydí kvůli velikosti a není jednoduché jí něco sehnat. Potřebuje hlavně plášť, kalhoty, halenky. Otázka zní, kde v Ostravě se dají koupit nadměrné velikosti, aniž bych musela obrážet vietnamské krámky? Vím jen o oblečení Heda na Nádražní, ale když už tam budem, chtěla bych jí vzít do vícero obchodů, pokud teda bude kam. Nemáte tip? Já jiné neznám :( Má velikost cca 58-60, přes internet nakupovat zásadně odmítá :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
170
27.4.16 09:34

Ahoj nadmerne a celkem pekne obleceni ma kik, ale nevim kde ho v Ostrave hledat, jsem z Prahy, ale vim ze maji hodne pobocek. Tak zkus se mrknout

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2337
27.4.16 10:09

Vím že je kousek od Stodolní obchod s nadměrnými velikostmi a nebo ten kik, ten je třeba u kaufu u Karolíny :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1725
27.4.16 10:30

@Dia1812 Ano, na Nádražní, jak se jde po směru k Jindřichu za Fio bankou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4630
27.4.16 12:09

V Ostravě by jste měli mít Petrklíč, je to e-shop, ale měl by tam mít někde prodejnu či místo, kde lze vyzkoušet. Mají opravdu velké velikosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
919
27.4.16 12:21

@Sinquinita @Dia1812 Díky, to bude ta Heda, tam to určitě zkusíme.

@justy82 Nevěděla jsem, že Kik vede až tak velké velikosti, dík, zkusím.

@estrela Bohužel kamenný obchod nemají :-( škoda, to by bylo ideální. Děkuju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4630
27.4.16 12:29

@Annci obchod asi ne, ale myslím si, že inzerují, že je možné (nebo bylo) věci osobně vyzvednout a vyzkoušet, zkusila bych tam zavolat.Asi Frýdek-Místek…v tom se ztrácím :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat