Nadměrné výtoky z prsou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Terka2912
Povídálka 15 příspěvků 19.11.18 12:52
Nadměrné výroky z prsou

Zdravím ???? chci se zeptat jsem v 23+6tt a mám velké výtoky z prsou, na triku mi to děla fleky když nemám podprsenku… a teče mi to skoro furt.. hlavně přes noc.. je to možné abych měla už teď tolik mléka?

Reakce:

Tableta
Závislačka 4109 příspěvků 19.11.18 12:59

@Terka2912 to není mléko, ale mlezivo. Je to normání, i mi to tak teklo. Nejvíc samozřejmě zrovna v práci :lol:

VerčaZav
Zasloužilá kecalka 701 příspěvků 19.11.18 13:14

Mlezivo taky sem to měla vložky do podprsenky nenahraditelné kamaradky :mrgreen:

Lucius08
Zasloužilá kecalka 665 příspěvků 19.11.18 13:40

Je to normální :)

pedigka
Ukecaná baba ;) 1691 příspěvků 19.11.18 13:45

Mně začala „téct“ prsa ve 4 měsíci těhotenství a pak už se to stupnovalo až do porodu :mrgreen: . A pak v porodnici, to bylo něco :zed: ,, už jsem neměla co na sebe. Kojící podprsenka byla zralá „na ždímání“, na tričkách jsem mela veliké mapy od mleziva/mléka, bože, na mne musel být pohled…

Terka2912
Povídálka 15 příspěvků 19.11.18 15:13

@pedigka tak takhle si teď přijdu :D :D :D na tricku budu mít zachvili mapu Čr

pedigka
Ukecaná baba ;) 1691 příspěvků 19.11.18 15:21

@Terka2912 Hezky napsáno :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Milion donesla v igelitce do baru! Svědek vypověděl, jak Řepka prodával auto, které mu nepatřilo

Ostře sledovaný soud s bývalým fotbalovým reprezentantem Tomášem Řepkou (44)... číst dále >

Zastavila snad Míša Kuklová čas? V padesáti vypadá na třicet!

Mnohé dámy ze showbyznysu se můžou přetrhnout, aby zahladily vrásky a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >