Nadměrný výtok 30. týden těhotenství

202
6.6.17 11:55

Nadmerny vytok 30 tt.

Ahoj vsem, prisla jsem se zeptat, zdali se nekomu v tehotenstvi stalo to, co me. Posledni 3 dny se mi stalo, ze ze me rano po probuzeni vytekla louzicka (2*2 cm) bileho vytoku. Zaroven se poslednich par dni pohyby miminka presunuly z celeho bricha pouze do podbrisku a to hooodne nizko. Mam pocit, ze kope skoro u vchodu. Co si o tom myslite prosim, nemate nekdo taky takovou zkusenost? Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1894
6.6.17 12:05

@Reniska07 No mě se kolem 30tt kluci vždycky otočili hlavičkou dolů a tlačili mě na močový měchýř a výtok ten jsem taky vždycky měla silnej od toho 30tt. Spíš bych zjistila jestli ten výtok nijak nezapáchá a pokud nekrvácíš zdá se mi to běžné… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Verun83
6.6.17 12:29

Jen to, ze se miminko proste otocilo jinak, a vytok v tehu je normalni. Pokud nezapacha nesvedi nepali, tak v poho

• Nahlásit
  • Citovat
29442
6.6.17 12:34

Pokud výtok nezapáchá a nesvědí, je to normální. Já závidím všem, které ho poznají až poslední týdny těhotenství, protože mě u všech tří dětí obšťastňuje od úplného počátku a bez intimky nedám ani ránu. A ano, čím je těhotenství pokročilejší, tím je hojnější. Mohou za to hormony, prosáklé sliznice, navíc chrání miminko v břiše před vstupem infekce a je to taková ochranná bariéra. Má to svůj dobrý důvod. Na pohybech necítím též nic zvláštního.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama