Nádor jako těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MattoniUzNeni
Kecalka 291 příspěvků 26.08.19 07:50
Nádor jako těhotenství?

Ahoj,
Jsem rok po císaři.
Natáčela jsem tenkrát na jaře v Modrém kodě double za herečku. Pouze moje bříško na ultrazvuku ( čili já nejsem tam k poznání).
No herečka ale hrála, že si myslí, že je těhotná a ve skutečnosti to byl nádor. Nevím zda už to dávali, já to neskeduji. Nebojte mě tam neuvidíte jen bříško a miminko na ultrazvuku zase u jiné herečky.
No a já byla v úterý u doktora na roční kontrole po císaři. Řekl, že jizva je aktivní a mě se zdá, že mám těhotenské příznaky, ale prd poznám při kojení a cítím pohyby. Doktor by mi řekl kdyby tam cítil možné těhotenství. Čekám na výsledky citologie a ještě něčeho dalšího. Budu volat zítra na výsledky a něco se mu tam nezdálo. Nevíte co je to aktivní jizva? Doktor není zrovna sdílný. :nevim:
Může se skutečně nádor chovat jako těhotenství nebo si to v seriálu vymysleli?
Při mích každodenních bolestech hlavy a věčného motání hlavy bych mohla mít i v hlavě nádor, ovšem to se vyloučilo z vyšetření, tak nevím z čeho jsem zklerotická. :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
pikola
Generální žvanilka 21977 příspěvků 26.08.19 07:53

Ty si jako myslíš, že máš nádor protože jsi ho hrála v nějakém cancu v tv?

stinga
Echt Kelišová 8999 příspěvků 26.08.19 07:56

@pikola jo a ještě má nádor v hlavě, teda nemá, ten vyloučilo vyšetření

kkaattkkaa
Extra třída :D 10635 příspěvků 26.08.19 08:08

:zed: zase ta, hérečka

Čičorečka
Závislačka 2782 příspěvků 26.08.19 08:09

Jako máš pocit, že aktivní jizva znamená, že tam bují nádor? Tak si to vygoogli. A skleróza s nádorem taky nesouvisí. Teda jsou lidi, co by na české béčkové seriály z lékařského prostředí vážně koukat neměli.

stinga
Echt Kelišová 8999 příspěvků 26.08.19 08:14

@Čičorečka ona v nich hraje :mrgreen:

pikola
Generální žvanilka 21977 příspěvků 26.08.19 08:15
@stinga píše:

Ona tam hraje břicho :mrgreen:

Čičorečka
Závislačka 2782 příspěvků 26.08.19 08:19
@stinga píše:

No hraje… :lol:

Janli
Extra třída :D 10115 příspěvků 26.08.19 08:27

Nešel by aspoň jeden jediný příspěvek napsat bez toho, aby jsi nám musela oblažovat svými hereckými výkony? Ultrazvuk ti snad dělal, ne? Tam by viděl jak nádor, tak těhotenství. Divila bych se, kdyby jsi měla nádor v hlavě, protože nádory se ve vakuu jaksi nevyskytují…

stinga
Echt Kelišová 8999 příspěvků 26.08.19 08:28

@pikola @Čičorečka :mrgreen: však to je skoro hlavní role, ne :jazyk:

MattoniUzNeni
Kecalka 291 příspěvků 26.08.19 08:54

Já to připodobnila tomu seriálu, protože jsem myslela, že tu někdo je kdo na to koukal a řekne mi zda může se chovat nádor stejně jako těhotenství. @pikola né hraje tam jedna herečka a filmaři potřebují vždy pravou těhotnou, jelikož herečka má polštář místo břicha aby vypadala těhotně a když musí být to pro diváky reálné potřebují živé břicho kde se hýbe dítě aby bylo něco na ultrazvuku. No ale já to použila pouze jako příklad. @Janli ultrazvuk nedělal, pouze prohmatal a zrcátko a zmáčkl břicho, bylo na hoře tvrdé vypadám jako když jsem v 8 měsíci rodila až skončí menstruace musím začít běhat a až nebude jizva aktivní aby se něco s tím sportováním nepikazilo.

MattoniUzNeni
Kecalka 291 příspěvků 26.08.19 08:57

Když už se tu nedočkám požadované odpovědi, jako vždycky jsou tu rejpalové tak už nemám na vás nervy na vaše urážky a zruším účet a budu si hledat odpovědi v jiných článcích

Čičorečka
Závislačka 2782 příspěvků 26.08.19 08:58

Jo a já taky po porodu cítím pohyby. Zvykla jsem si v těhotenství břicho víc vnímat, takže pohyb střev je pro mě výraznější :D

stinga
Echt Kelišová 8999 příspěvků 26.08.19 09:00

@MattoniUzNeni prostě jsi zřejmě hypochondr - máš neustálý strach z nádorů - a ne nádor se nemůže chovat jako dítě, jestli si myslíš, že jsi těhotná, proč si neuděláš test a proč jsi po lékaři nechtěla ultrazvukové vyšetření?

MattoniUzNeni
Kecalka 291 příspěvků 26.08.19 09:03

@stinga dobře děkuju. Když už jsi mi odpověděla tak jak jsem chtěla, bez urážek tak si smazání účtu rozmyslím pro příště. Jinak jak se maže účet to musím požádat adminy?
Děkuju za odpověď.
Já už radši příště nebudu psát nikam, když jsou pak lidi hnusný a mě už to nebaví, aby mě cizí lidi uráželi.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama