ve snu jsem víc nadržená než ve skutečnosti

Anonymní
27.3.21 15:46

nadržena ve snu vic jak v realite

Ahoj, mam dotaz, nebo nevim jestli to je dotaz proste me zajimaji vase nazory, jak je možny že ve snu jsem nadržena vic jak v realnem zivote? sen si pote nepamatuju ale v tom snu horim proste je to skutečny a musim si to začit delat, nejde to ani popsat a v realite jsem to takhle silne jeste nezažila, čim to muze bejt?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
16021
27.3.21 16:34

Tak ve snu se nemusíš zaobírat svými mindráky, společenskými konvencemi a podobnými brzdami tvé vášně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
183
27.3.21 17:39

Tak když budeš soulozit v realitě, nebudeš mít chlípný sny :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4377
27.3.21 17:43

Já bych spíš přemýšlela nad tím, proč máš potřebu psát na internet, že máš erotické sny a masturbuješ po nich. To fakt není nic, co by se muselo rozebírat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
183
27.3.21 17:50

@Čičorečka už by měli konečně otevřít školy, děcka se nuděj :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8945
27.3.21 18:06
@Anonymní píše:
Ahoj, mam dotaz, nebo nevim jestli to je dotaz proste me zajimaji vase nazory, jak je možny že ve snu jsem nadržena vic jak v realnem zivote? sen si pote nepamatuju ale v tom snu horim proste je to skutečny a musim si to začit delat, nejde to ani popsat a v realite jsem to takhle silne jeste nezažila, čim to muze bejt?
:roll:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.3.21 18:38
@Anonymní píše:
Ahoj, mam dotaz, nebo nevim jestli to je dotaz proste me zajimaji vase nazory, jak je možny že ve snu jsem nadržena vic jak v realnem zivote? sen si pote nepamatuju ale v tom snu horim proste je to skutečny a musim si to začit delat, nejde to ani popsat a v realite jsem to takhle silne jeste nezažila, čim to muze bejt?

Ahoj, mám to stejně, ráno se probudím a jsem cela „vlhká“. Ty sny jsou strašně živé, zda se mi o jedné rudovlase ženě. Jen to tak něžný, v tom snu ví jak na mě, libačka na krk, na usta pelne tahani a okusovani dolniho rtu, dokonce to bylo i bez jazyků, pak libani na zádech, to je ma erotogenni zona + zadek a když na mě v tom snu sáhne dole, tak to už jsem pak úplně hotová. Ono to není ani tak vášnivý, jako hrozně něžný. Prostě romantika s totálním vyvrcholením. To jsem zažila jen jednou s jednou kamarádkou Verčou a milencem Elvisem. Jinak si musím pomáhat sama. :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.3.21 18:51
@Anonymní píše:
Ahoj, mám to stejně, ráno se probudím a jsem cela „vlhká“. Ty sny jsou strašně živé, zda se mi o jedné rudovlase ženě. Jen to tak něžný, v tom snu ví jak na mě, libačka na krk, na usta pelne tahani a okusovani dolniho rtu, dokonce to bylo i bez jazyků, pak libani na zádech, to je ma erotogenni zona + zadek a když na mě v tom snu sáhne dole, tak to už jsem pak úplně hotová. Ono to není ani tak vášnivý, jako hrozně něžný. Prostě romantika s totálním vyvrcholením. To jsem zažila jen jednou s jednou kamarádkou Verčou a milencem Elvisem. Jinak si musím pomáhat sama. :srdce:

Ale jsou to jen sny, ona je hrozně stydliva a hlavne by to byla už nevěra. Až ji uvidím tak ji pořádně obejmu a dám ji lehkou pusu na tvář a možná i na pusu. Možná ji pohladim po tváři, po vlasech, ale to tak všechno, jinak se musím kontrolovat, abych neudělala nějakou blbost a nepovedla svého přítele :hug: :* :oops: ;) :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.3.21 18:56
@Anonymní píše:
Ale jsou to jen sny, ona je hrozně stydliva a hlavne by to byla už nevěra. Až ji uvidím tak ji pořádně obejmu a dám ji lehkou pusu na tvář a možná i na pusu. Možná ji pohladim po tváři, po vlasech, ale to tak všechno, jinak se musím kontrolovat, abych neudělala nějakou blbost a nepovedla svého přítele :hug: :* :oops: ;) :srdce:

Má tak citlivou pokožku, jednou jsem ji už takovou pusu dala a pak jsem byla jak v sedmém nebi a pořád jsem na ní myslela ona taky byla hotová,.pak za mnou pořád chodila a byla tak červená, styděla se, ale bylo ji to moc příjemný. Potom doma jsem si pořád dávala takovou pusu na ruku, co jsem dala jí, když měla narozeniny. Pak už jsme si pusu nikdy nedaly, protože bychom se asi začaly líbat a nebo by si někdo všiml, že k sobě něco citime :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
16021
27.3.21 18:59
@Anonymní píše:
Má tak citlivou pokožku, jednou jsem ji už takovou pusu dala a pak jsem byla jak v sedmém nebi a pořád jsem na ní myslela ona taky byla hotová,.pak za mnou pořád chodila a byla tak červená, styděla se, ale bylo ji to moc příjemný. Potom doma jsem si pořád dávala takovou pusu na ruku, co jsem dala jí, když měla narozeniny. Pak už jsme si pusu nikdy nedaly, protože bychom se asi začaly líbat a nebo by si někdo všiml, že k sobě něco citime :srdce:

si pleteš amateri.cz a emimino.cz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7630
27.3.21 19:52

Koukám, že je to tady dneska jeden honici troll za druhým.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1261
29.3.21 11:51

Nevím čemu se smějete, to co zakladatelka popisuje vypadá jako klasická sexsomnie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat