Nadržování kolegyni

69
19.3.21 20:23

Nadržování kolegyni

Jdu se zeptat. Jak byste se chovaly nebo jak byste reagovaly kdybyste věděly a hlavně videly, jak váš zaměstnavatel nadržuje vaší kolegyni v práci??
Co si může dovolit ona, vy si v žádném případě dovolit nemůžete. Kdyby s váma jednal/a jinak než s vaší kolegyní. Ona měla ve všem výhody a vy ne.
V případě, kdybyste se ozvaly co je očividné ještě ktomu černé na bílém, ale zaměstnavatel to i přes to vyvracel.
Všímám si jak má ona pořád úlevy i dnes v práci mezitím co já si nic takového dovolit nemůžu. Mě řekne tak, ji řekne na stejnou věc jinak, která je pro ni výhodná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7574
19.3.21 20:32

Nic, hleděla bych si své práce a dělala ji jak nejlíp umím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4868
19.3.21 20:35

S nadřízeným bych si promluvila. Slušně, ale pojmenovala bych to, jak to vnímám, co mi vadí a proč. Stejně tě to bude štvát čím dál víc, na kolegyni i na šéfa si vypěstuješ averzi, práce tě nebude bavit, budeš se cítit přetěžovaná a nedoceněná.
Já jsem pro vyložit karty na stůl, zeptat se proč to dělá a říct, že ti to vadí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2123
19.3.21 20:38

Jedná-li se o veřejný sektor (stát, obec ap.), tak máte možnost si stěžovat u příslušného nadřízeného. U soukromníka nic nenaděláte. Příklad z Bible: ráno si sjednáte dělníky ne den za určitou mzdu, v poledne si sjednáte dělníky na půl dne za stejnou mzdu (tedy poměrně 2× větší). A je to v pořádku. Jinak platí: „Když se ti nelíbí, můžeš jít“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69
19.3.21 20:39

@bigl znám svého zaměstnavatele, bude mlžit. Ještě spíše udělá ze mě blázna. Už to mám zkušené. Nepochodím, ještě to spíše otočí proti mě. Zkušenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69
19.3.21 20:41

@Luboš P soukromá firma. Jak ona má ve všem výhody. To co může ona já si dovolit nemůžu. Divím se že jí to není hloupé a jedna jak kdyby se nic nestalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
189
19.3.21 20:45

Hledět si svého… anebo odejít. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
252
19.3.21 20:47
@Simonetie píše:
Jdu se zeptat. Jak byste se chovaly nebo jak byste reagovaly kdybyste věděly a hlavně videly, jak váš zaměstnavatel nadržuje vaší kolegyni v práci??
Co si může dovolit ona, vy si v žádném případě dovolit nemůžete. Kdyby s váma jednal/a jinak než s vaší kolegyní. Ona měla ve všem výhody a vy ne.
V případě, kdybyste se ozvaly co je očividné ještě ktomu černé na bílém, ale zaměstnavatel to i přes to vyvracel.
Všímám si jak má ona pořád úlevy i dnes v práci mezitím co já si nic takového dovolit nemůžu. Mě řekne tak, ji řekne na stejnou věc jinak, která je pro ni výhodná.

Nenápadně zjistit čí je to známa, možná čí žena, v korupstánu je to běžné v případě že to je soukromá firma. Jestli ano tak je to v šefildu stím nehnete. To je právě ten, poznatek mekty a špinavé lži, o demokracii a pak realita. A bacha ta bude donášet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
92
19.3.21 20:47

Já se s tím setkala jen ve státním sektoru, někdo napsal anonymní udání na nějaký protikorupční něco a oni udělali kontrolu :D Byla to tehdy docela komedie a stejně se to asi zametlo pod koberec no.
Ale asi bohužel v soukromém sektoru s tím nic neuděláš. Stěžovat si můžeš, ale taky můžeš očekávat, že bys příště mohla být první, kdo dostane výpověď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2123
19.3.21 20:53
@Simonetie píše:
@Luboš P soukromá firma. Jak ona má ve všem výhody.

To z mého příspěvku nevyplývá a ani si to nemyslím, čili kecáte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69
19.3.21 20:53

@Dědek 66 neni to známá. Na to už jsem přišla, z nějakých věcí mi přišlo, že donáší. Toho si nejde nevšímat, je to ocividné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.3.21 20:54

Kamarádka má to samé.

• Citovat
  • Nahlásit
69
19.3.21 20:56
@Luboš P píše:
To z mého příspěvku nevyplývá a ani si to nemyslím, čili kecáte.

Psal jste- u soukromnika,… pisu že je to soukromá firma. Čili nekecám. Kdo nezazije na vlastní kůži, neuvěří, že?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69
19.3.21 20:57
@Anonymní píše:
Kamarádka má to samé.

A ji to nevadí? Mě jo, protože co si ona může dovolit, já nemůžu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.3.21 21:00
@Simonetie píše:
A ji to nevadí? Mě jo, protože co si ona může dovolit, já nemůžu

Vadí jí to. Promluvila si se šéfem a je to k ničemu.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat