Nadstandard ve FN Ostrava Poruba

9549
16.7.11 20:31

Nadstandard ve FN Ova Poruba

Holky, prosím vás, kdo jste rodily v poslední době v Porubě, nevíte, na kolik tam vyjde nadstandard? Hledala jsem na jejich stránkách, ale buď jsem debil nebo to dobře schovali :oops:
Díky, Ivana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3739
16.7.11 20:33

ahoj ja rodila v zaří a myslím že to bylo 1000,– :think: počkej kuknu na to :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9649
16.7.11 20:44

Kamaradka sice rodila loni v cervenci, ale kdyby nebyla zamestnanec, nadstandart by ji vysel na 1000 Kc den. A pochybuju, ze slevnili!!! :mrgreen:
Ja jsem se na to vyprdla a koupili jsme radsi uzitecnejsi veci :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3739
16.7.11 20:49

ty jo tak jsem to nenasla…ale jak pise Bara tak bych ho taky nebrala…ja mela to stesti ze na pokoji jsme byli jen 2(byl to dvouluzkac)a navic s kockou co byla na pokoji semnou i pred porodem takze pohodicka…ale byt sama no nevim tak jsme si aspom pohlidali mimca a hlavne pokecat …a prokonzultovat ruzne veci kolem mimin… nebo kdyz byly navstevy a ja sla vyprovodit manzu nebo jsme sli na nejake kontr.vysetreni atd… ale ten pokoj je tam jen jeden :-? pak myslim 4 pokoje po 3 a 3 po ctyrech a 2 nadstandarty…za me taky zbytecne :nevim: za ty kacky radeji neco kup prteti nebo mu to stradej :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9549
16.7.11 20:59

Ježišku, tolik??? To jsem nečekala :lol: Tak to si to fakt rozmyslím, to raději zdrhnu dříve domů, pokud bude všechno v pořádku… S první jsem taky byla na dvoulůžáku, to bylo v pohodě, ale ségra chytla s druhým zrovna myslím ten 4lůžák a prý to byl docela mazec, tomu jsem se chtěla vyhnout…
Tak díky moc!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9649
16.7.11 21:05

A premyslela jsi o Vitkovicich???
Tam jsou jen dvouluzkace, na kazdy pokoj sprcha a zachod. A vse taky pekne a nove. Ja jsem rodila ve Vitkovicich, prvne jsem na nadstandartu trvala, ale nakonec jsem si to rozmyslela, bylo zrovna malo rodicek a ja byla dve noci ze ctyr na pokoji sama :-)
A nakonec jsem byla rada, ze mi tu mamku dovezli, protoze jsme si sedly jak blazen a vidame se porad :mrgreen: Rychleji nam to tam uteklo a taky jsme si vypomohly!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.7.11 21:08

At je to nadstandart nebo ne pristup v Porube na sestinedeli je hnus!Hlavne pro prvorodicky.Na porodnim super ale jinak co se tyce pristupu sester a rady ohledne kojeni po porodu hruza a des!Ale kazdy ma jiny nazor!Ja nedoporucuji!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9649
16.7.11 21:12

Ta kamoska si take stezovala, jak na porodni tak na sestinedeli… proto jsem sla do Vitkovic a spokojenost maximalni… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.7.11 21:25

Taky jsem mela v palnu Vitkovice ale den pred domluvenym terminem na vyvolani mi bylo receno s omluvou ze me pan doktor zapomnel registrovat a ze musim do Poruby.Porodni asistentka byla uzasna ale to sestinedeli fakt des!A navstevni hodiny taky na prd!Hodina a dost a jeste omezeny pocet lidi!Holky pokud nemusite fakt tam rodit nechodte!Ja rodila dvakrat ve Vitkovicich a maximalni spokojenost ale ted po treti v te Porube a muzu byt rada ze uz jsem si vedela rady a mohla poradit i prvorodicce co byla semnou na pokoji!plakal jak byla bezradna a sestry to mely totalne na haku!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9549
17.7.11 08:39

Holky, já tohle všechno vím, první jsem rodila v Porubě a mám to dost podobně jako vy - s PA jsem byla max spokojená, na šestinedělí nic moc… jinak jsem ale celkově spokojená docela byla. jenže v té době ještě Vítkovice nebyly rekonstruované a abych pravdu řekla, pro své psychické pohodlí jsem potřebovala i to hezké prostředí… malá pak měla problémy, takže mi ji hned dali na JIPku, tam jsem si nemohla stěžovat (až na jednu sestřičku). Navíc já už byla dávno zhojená, oni mě tam pořád nechávali a neposílali domů, abych mohla chodit kojit, i když jsem vlastně zabírala lůžko a za to jsem jim byla strašně vděčná… když jsem viděla ty maminy, co měly děti na JIPce a celé dny proseděly v čekárně, aby mohly přes den kojit, na noc odsály, šly se vyspat a ráno nanovo :-?
Potom jsem tam byla na kyretáži při ZT, taky si nemůžu vůbec stěžovat, dr skvělí, všichni byli ohleduplní a milí…
Ve Vítkovicích jsem pak byla několikrát na návštěvě a jako jo, ale asi přece jen půjdu zase do té Poruby. Navíc si myslím, že si ted už docela zaradím a možná mi spíše i bude vyhovovat, že mě nechají na pokoji ;)
V těch Vítkovicích se musí registrovat? A jsou tam porodní pokoje nebo takové ty boxy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6326
17.7.11 09:39

čauky
Tak já rodila v porubě letos v únoru :lol:
Nadstandart stojí myslím 1000 kč na den ale podle mě není fak potřeba
A na šestinedělí to bylo taky super i když jsem byla prvorodička a ze začátku jsem měla trochu problém s kojením ale všichni se mi snažili pomoct a kojím doteď :dance:
jo a jinak se ta cena a podobně řešili už tady https://www.emimino.cz/…oruba-61626/ :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9649
17.7.11 10:03

Ve Vitkovicich je „porodni box“. Je to pokoj, nove rekonstruovany, mate ho jen pro sebe a mas k nemu vlastni sprchu a zachod. Nikdo ti tam neblouma, mas zavrene dvere a stoprocentni soukromi!!! :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.7.11 20:49

1000kč na den.. ale pokoje sou stejné jak ty normální, navíc je tam jen TV, malá lednička a gauč.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
titilius
7.12.11 12:28

+ 350kč

já byla nedávno v Porubě na prohlídce porodnice a nadstandart fakt 1000Kč a nejvíc mě pobavilo, že je tam gaučík ( podlě mě ikea ) kde může tatínek za poplatek 350kč za noc přespat, nekecám
Pokoje šestinedělí jsou tak malé, že bych se tam přerazila o něčí pantofle :-(

• Nahlásit
  • Citovat
21341
8.12.11 20:56

Jako normální pokoje? Malé? to bych neřekla. My jsme byly na pokoji dvě a místa jsme měli teda dost :nevim: Nedávno jsme byl na Fifejdách na návštěvě (v dubnu) a to byl teda malinký pokoj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama