Nadstandardní pokoj v MMN v Jilemnici

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dorriana
Zasloužilá kecalka 648 příspěvků 14.01.18 20:24
Nadstandardni pokoj v MMN v Jilemnici

Dobry vecer mile damy.
Mam dotaz ohledne navstev v MMN v Jilemnici na sestinedeli. Mam termin porodu az koncem cervna, ale kdo z vas tam rodil a mel moznost neomezenych navstev? Ja mam dilema jestli pujde zaridit nadstandard nebo ne. Mam doma prcka a tou dobou mu bude rok a 9mes. Takze chci, aby za mnou s manzelem prisli oba. I on to chce. Tak jestli to vubec bylo mozne i bez nadstandardu nebo ne a jak se vyrizuje. Prijde mi, ze jsem na jejich webu nic takoveho nevidela. Jake mate zkusenosti rok 2017/2018? Dekuji. :) :kytka:

Reklama

Reakce:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 61949 příspěvků 3 inzeráty 14.01.18 20:29

@Dorriana Tak snad na to aby mohlo přijít na návštěvu dítko nejsou potřeba neomezené návštěvy, ne?

werakla
Kecalka 370 příspěvků 14.01.18 20:53

Prcek může přijít i kdyz budes na normálním pokoji v návštěvních hodinách, ale jen v návštěvní místnosti. Na nadstandartnim můžou kdykoliv a primo na pokoj.Take se da zaplatit pokud nadst.jsou plné obyčejný pokoj s tím že ti tam nikoho nedaji(cca za 150,–) a tam můžou taky kdykoliv a vyjde to levněji :palec: samozřejmě když je narvano, tak mas smůlu. Zkus se dojit zeptat osobně. Ja to řešila až v den nástupu.

Dorriana
Zasloužilá kecalka 648 příspěvků 14.01.18 21:29

@j.a.n.i1 Promin, ale me prave rikali, ze takhle maly deti nemuzou na pokoj. Proto mi jde o to jak to tam chodi v realu. ;) A ano kdyby byl nejaky problem, tak chci aby mohli prijit kdykoliv a zaroven si chci trosku odpocinout, aby mi nervali dalsi ditka za hlavou. V Praze jsem rodila a za 3 dny se mi vystridaly 4 maminky v pokoji. Pokoj byl pro 3.

Dorriana
Zasloužilá kecalka 648 příspěvků 14.01.18 21:31

@werakla Super moc dekuji. :palec: A kdy jsi tam rodila?

werakla
Kecalka 370 příspěvků 14.01.18 22:17

Naposledy pred cca 3roky.Jsou tam všichni moc ochotný :) Poprve jsem mela nadst. a za priplatek tam mohl spát i manžel.
Jinak pokoje jsou tady myslim max.po dvou.

ospalámyš
Závislačka 4769 příspěvků 14.01.18 22:24

Já mám zkušenosti starší, za mě to bylo tak, že pokud je nadstandard volný, tak samozřejmě není problém. rezervovat dopředu se myslím nedá, ale nemá aktuální info. Poprvé byl volný, podruhé ne.
protože nebyla porodnice plná, tak mi sestra mi sama nabídla, že můžu být sama na standartním pokoji, jen koupelna a asi i záchod je společná s dalším pokojem a není tam tv. Platila jsme myslím půlku ceny nadstandardu.

bylo to příjemné, protože návštěvy kdykoliv na pokoji jsou plus a nemusíš se štrachat na chodbu nebo do návštěvní místnosti. Navíc máš soukromí a nemusíš řešit nikoho jiného.

Dorriana
Zasloužilá kecalka 648 příspěvků 15.01.18 09:12

@ospalámyš Aha dekuji. Pro me je nove info spolecna koupelna a zachod na standardu s dalsim pokojem. To bych asi nezkousla. U prvniho mi rikali sprchovat pomalu 12× denne, takze jsme se na koupelne skoro porad tocily. :roll: No proste kdyz bude, tak beru nadstandard a kdyz ne, tak priplacim. Diky moc. Snad v lete nebude tak desnej frmol. :-D

Dorriana
Zasloužilá kecalka 648 příspěvků 15.01.18 09:13

@werakla Take diky. To si myslim taky, ze psali na webu. ;)

ospalámyš
Závislačka 4769 příspěvků 15.01.18 19:39
@Dorriana píše:
@ospalámyš Aha dekuji. Pro me je nove info spolecna koupelna a zachod na standardu s dalsim pokojem. To bych asi nezkousla. U prvniho mi rikali sprchovat pomalu 12× denne, takze jsme se na koupelne skoro porad tocily. :roll: No proste kdyz bude, tak beru nadstandard a kdyz ne, tak priplacim. Diky moc. Snad v lete nebude tak desnej frmol. :-D

To už je ale 7 let zpět :), třeba to od té doby nějak přestavěli, změnili :nevim:. taky nevím, jestli to platí pro všechny standartní pokoje, ale to ti tam určitě řeknou, jestli třeba půjdeš se zaregistrovat nebo na předporodní kurs.

Mně třeba společná koupelna ani moc nevadila, ty pokoje jsou dvoulůžkové a ani nevím, jestli byl vedlejší pokoj plný. No já tam skoro nikdy nikoho nepotkala. ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chození naboso je nový trend. Není však pro každého

Stále více lidí mění klasické boty za tzv. bosou obuv s tenkou podrážkou,... číst dále >

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Reklama