Nadýmání a podrážděná střeva v těhotenství

Anonymní
10.1.21 12:25

Nadýmání a podrazdene střeva v těhotenství

Ahoj holky jsem 20tt a pár dní už mám asi rozházeny střeva… Nejen že neustále riham a tlačí mě to do žaludku ale taky sem pořád nafouklá.. beru espumisan, snažím se jíst jogurty ale nic nepomáhá… Bolí mě snad celý střeva…když si lehnu je to lepší ale jakmile stojím tak to cítím… Večer to je nejhorší… Hrozně prdím a říkám a nejde to zastavit…ráno to bývá lepší… Nevíte co by na to mohlo pomoct? :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
10.1.21 12:33

Jsem teď ve 36tt a mám tento problém od úplného začátku :mrgreen:, bohužel neporadím.. Asi jen vydržet.. Mě to drží pořád a nepomohlo nic :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.1.21 12:38
@Anonymní píše:
Jsem teď ve 36tt a mám tento problém od úplného začátku :mrgreen:, bohužel neporadím.. Asi jen vydržet.. Mě to drží pořád a nepomohlo nic :nevim:

A myslis že mimcu to nějak nevadí? Myslím jako to nafouknutí a tak… Mám kratší čípek a musím ležet tak mě to znervózňuje ještě tohle dotoho…zítra jdu na kontrolu tak se zmíním ale někdy to jsou fakt bolesti… Pořád tlak na žaludek takže ani nemám hlad a když už se najím tak chvíli klid a pak zas křeče do střev a nafouknutí… :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.1.21 13:45

Je to kvůli tomu, jak dítě tlačí na orgány. Tomu se nedá bohužel vyhnout

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat