Nadýmání a teplota dlouho

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
quera
Ukecaná baba ;) 1164 příspěvků 25.09.18 00:46
Nadýmání a teplota dlouho

Mám zase problém jako před 2 měsíci. Plynatost, určitý dyskomfort trávení, ale ne průjem ani zácpa, ani bolest, spíše škrundání v břiše. Celou dobu teplota, jen ta blbá, zvýšená, kolem 37,0-37,3°C, při které mně osobně je hůř než při horečce. Minule trvala téměř 2 týdny a na nic nepřišli. Beru probiotika, beru Enterosgel (s odstupem samozřejmě), držím dietu, stejně je to už 8.den a stále. Doktorka dělala tehdy i nyní výtěr z rekta a na nic nepřišla. Krev tehdy také v pořádku, teď teda nenabírala. Měl to někdo takhle dlouho? Jde mi o tu teplotu, s ní nezvládám jít do práce. Nejde ničím srazit, už to ani nezkouším. Na virózu mi to přijde dlouho a chybí mi tam ten průjem, na chřipku chybí horečka. Na ostatní chybí bolesti, křeče apod, prostě divné. Dělá tohle nějaký virus? Děkuji

Reakce:
Verun83
Echt Kelišová 8840 příspěvků 33 inzerátů 25.09.18 06:06

Podivej se na stranky tcm herbs. Delaji diagnostiku z jazyka, vyplnis dotaznik. Beru od nich veci na gyn zanety. Teprve druhy mesic a uz je videt zlepseni. I jazyk se mi zmenil.

Muzes mit jen neco oslabene, telo dava signal, pro nasi medicinu jsi zdrava, pro cinskou tam je disharmonie vnitrniho prostredi a je potreba to resit.

quera
Ukecaná baba ;) 1164 příspěvků 25.09.18 12:12
@Verun83 píše:
Podivej se na stranky tcm herbs. Delaji diagnostiku z jazyka, vyplnis dotaznik. Beru od nich veci na gyn zanety. Teprve druhy mesic a uz je videt zlepseni. I jazyk se mi zmenil.Muzes mit jen neco oslabene, telo dava signal, pro nasi medicinu jsi zdrava, pro cinskou tam je disharmonie vnitrniho prostredi a je potreba to resit.

Také jste měla tento problém? Teploty a nadýmání?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.18 15:37

Dobré odpoledne. Měla jsem dlouhodobě stavy s mírnými teplotami, ale se zimnicemi a třesavkou, mnoho hodin denně, vždy to začalo brzy ráno. Běhala jsem od jednoho vyšetření k druhému, 4× gastroskopie a dokonce 3 kolonoskopie na různých pracovištích. Nikdo nic nenašel. Nakonec se potvrdilo moje podezření, že se jedná o lékovou a potravinovou intoleranci (pozor, to není alergie!) Vše je na internetu, pod názvem HIT. Nakonec mi pomohla eliminační dieta, postup viz internet a hladovka 3 dny jen s čistou převařenou vodou. Musela jsem si vést přesný deník, nakonec se z toho ukázala histaminová intolerance. Než se moje podezření potvrdilo i na vynikajícím pracovišti imunologie FN, kde jsem podstoupila množství odběrů a testů. Vše trvalo nekonečně dlouho, snad 3 roky. Ale stálo to za to. Dnes vím, co mohu a co nesmím. Držím palce. Má to řešení, určitě.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.18 15:58

Pokud někoho zajímá histaminová intolerance (HIT) podrobněji, klidně napište, aby jste se případně v tom našli. Je to zcela nová intolerance (přecitlivělost) a mnoho lékařů o této HIT mnoho neví. A ani na to nepomyslí. Je to můj osobní případ a trvalo opravdu velmi dlouho-celkem téměř 5 let- do potvrzení diagnozy na specializovaném pracovišti s výzkumem mezinárodním. Veškerá vyšetření byla na pojišťovnu. Pokud nemůžete přijít na to, co se s vámi děje a máte stálé problémy zažívacího traktu, a ani lékaři nic najít nemohou, zkuste eliminační dietu. Ráda poradím.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.18 16:49

Tady jsem o HIT psala podrobně, pokud vás to zajímá.
 https://www.emimino.cz/…rankovani/6/

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.11.18 11:06

Pokud se chcete dozvědět více o histaminu v těle i v potravinách a na čem se podílí stres, čtěte zde
 https://histaminovakasulka.com/…nu-potvrzen/

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.11.18 11:15

Co dělá histamin v těle a vše, co s ním souvisí čtěte zde
https://histaminovakasulka.com/…esahuje-hit/
věřím, že je zde mnoho trpících a nic o histaminové toleranci nevědí a neví to ani běžní lékaři. Pokud budou moje odkazy k užitku jen jednomu z vás, splnilo to můj záměr. (Sama jsem tímto peklem prošla, než jsem našla řešení, ale vždy s pomocí specializovaného imunologa. Žádné peníze to nestojí, vše na pojišťovnu a hlavně se nenechat odradit ničím a nikým, jen hledat a pátrat, trpělivě, ale pečlivě vše zapisovat do deníku. Věřte mi, že je to běh na velmi dlouhou dobu, ale řešení je a dnes už je můj život snad o „1000%“ lepší.
Přeji všem hezký podzim a hodně zdraví.

quera
Ukecaná baba ;) 1164 příspěvků 18.11.18 10:59
Po třetí

Ahoj, já už tuhle hrůzu měla bohužel po třetí. Vzhledem k tomu, že mám dělané (nikoli odbyté) testy na nejrůznější intolerance, nejen histaminovou, jinak se vždy přesně po 9 dnech uzdravuji z teploty a mám 6-10 týdnů klid, ukazuje to spíš na něco jiného… Jen to samozřejmě nikdo nechce zkoumat. Napadlo mě, jestli to není nějaký parazit třeba, ale ten prý se zjišťuje opravdu blbě, většinou stačí prý jeden negativní vzorek k odmítnutí s má se jich vzít až šest. Takže netuším, co dělat

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >