Reklama

Nadýmání a teplota dlouho

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

quera
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 25.09.18 00:46
Nadýmání a teplota dlouho

Mám zase problém jako před 2 měsíci. Plynatost, určitý dyskomfort trávení, ale ne průjem ani zácpa, ani bolest, spíše škrundání v břiše. Celou dobu teplota, jen ta blbá, zvýšená, kolem 37,0-37,3°C, při které mně osobně je hůř než při horečce. Minule trvala téměř 2 týdny a na nic nepřišli. Beru probiotika, beru Enterosgel (s odstupem samozřejmě), držím dietu, stejně je to už 8.den a stále. Doktorka dělala tehdy i nyní výtěr z rekta a na nic nepřišla. Krev tehdy také v pořádku, teď teda nenabírala. Měl to někdo takhle dlouho? Jde mi o tu teplotu, s ní nezvládám jít do práce. Nejde ničím srazit, už to ani nezkouším. Na virózu mi to přijde dlouho a chybí mi tam ten průjem, na chřipku chybí horečka. Na ostatní chybí bolesti, křeče apod, prostě divné. Dělá tohle nějaký virus? Děkuji

Reklama

Reakce:

Verun83
Echt Kelišová 8671 příspěvků 33 inzerátů 25.09.18 06:06

Podivej se na stranky tcm herbs. Delaji diagnostiku z jazyka, vyplnis dotaznik. Beru od nich veci na gyn zanety. Teprve druhy mesic a uz je videt zlepseni. I jazyk se mi zmenil.

Muzes mit jen neco oslabene, telo dava signal, pro nasi medicinu jsi zdrava, pro cinskou tam je disharmonie vnitrniho prostredi a je potreba to resit.

quera
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 25.09.18 12:12
@Verun83 píše:
Podivej se na stranky tcm herbs. Delaji diagnostiku z jazyka, vyplnis dotaznik. Beru od nich veci na gyn zanety. Teprve druhy mesic a uz je videt zlepseni. I jazyk se mi zmenil.Muzes mit jen neco oslabene, telo dava signal, pro nasi medicinu jsi zdrava, pro cinskou tam je disharmonie vnitrniho prostredi a je potreba to resit.

Také jste měla tento problém? Teploty a nadýmání?

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Detaily pohřbu Jana Kočky: Velkolepý obřad v centru Prahy!

Konec spekulacím. Rodina tragicky zemřelého Jana Kočky (†28) rozhodla, kdy a... číst dále >

Chmurná bilance Jana Hrušínského: My se smějeme, ale jsme prakticky zničeni

Ředitel Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský (63) se k politice vyjadřuje poměrně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Markéty: Manžel skončil na vozíku, žít se mnou odmítá

Před dvěma lety měl manžel vážný úraz. Dokonce to vypadalo, že jeho následky... číst dále >

Obezita zkracuje život o patnáct let, léčba stojí miliardy

Není to jen estetický problém, který trápí miliony lidí na celém světě, ale... číst dále >