Nadymáni nevolnost bolest břicha

deliska
26.4.16 14:57

nadymáni nevolnost bolest břicha

Ahojte lidi mám takový problem a stydím se :oops: trpim častou plynatosti bolestmi břicha nevolnosti, těhu být nemužu jak už jsem popisovala v jinych tématech jsem dosti štíhlá. Ale mivam takové křeče do břicha chodim pravidelně na záchod jím normálně občas zobnu čokošku chipsy piji převážne vodu a sladký nebo bylinkový čaj. Hodně zeleninu mléko moc nemusim Menses mivám hodně silnou beru asentru a gutron vim že se tu asi nenajde žadná lékařka ale nějake tipy a rady uvitám přemýšlela jsem i o užíváni probiotik jsem často ve stresu :zed: :nevim: chodim pravidelně na procházky

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
235
26.4.16 15:08

@deliska Tak to mě trápí dost často dneska mám pocit že mi asi praskne střevo a nevím jak se toho zbavit včera jsem snědla pytlík sušených švestek účinek žádný jsem na začátku těhotenství a mám z toho hrůzu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3399
26.4.16 15:08

@deliska hodně pít, hodně zeleniny, probiotika tabletku každý den, každý den šálek fenyklového čaje a jsi z toho venku :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.4.16 15:12

Zelenina naduva. Sused mal kolegu vegetariana, a vravel, ze co sa ten chlap dal na vegetarianstvo, tak sa v kanclu nedalo vydrzat jak prde1.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.4.16 15:13

Fenykel ma taky nepekny vedlajsi ucinok - ak ho clovek vela pije, tak creva zleniveju, pretoze vsetku pracu za ne urobi ten fenykel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3399
26.4.16 15:14

@Bábi Zlopočasná mám opačnou zkušenost, listová zelenina (špenát, ledový salát apod.) vždycky zlepšuje trávení. Ale asi jak komu :) A s tím zlenivěním střev ej to tedy pěkný blábol.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
deliska
26.4.16 15:17

Nevite za kolik se daji ta probiotika sehnat

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
545
26.4.16 15:20

@deliska
Ahoj, měla a trochu mám to samé, koupila jsem si pangrol a užívám při jídle. je to už o něco lepší. Jinak ad taky užívám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27892
26.4.16 18:58
@deliska píše:
Nevite za kolik se daji ta probiotika sehnat

třeba?

http://probiozym.cz/?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.4.16 19:05

Za lacno mas probiotika v jogurte, kyslom mlieku, kysanom zeli, kvasakoch…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat