Nadýmání, únava - řádí viróza?

196
10.9.10 20:04

Nadýmání, únava - řádí viróza?

Hezký večer,

pětiletá dcerka od úterka trpí nadýmáním a únavou. Je to takové návalovité, do školky chodila, na hřiště taky, většinou úplně v pohodě a pak najednou slzičky, že bolí bříško, prd a znovu dokola, večer padá únavou v sedm do postele. Nejvíc jí to trápí pochopitelně doma,kdy měla čas se na to soustředit. Nevíte, že by řádila nějaká taková podivná viróza? Považovala jsem to za důsledek přechodu na školkovou stravu a náročnější školkový režim, ale teď už jsem z toho lehce nervózni :-(

A.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

48557
10.9.10 20:20

Tak Maty tohle má už týden,ale do školky chodí rád,ale bříško ho bolí.tet to chytila i neteřinka :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5697
10.9.10 22:00

Mame to taky tak,2 dny bolelo brisko,vcera prujem,tak ani do skolky nesla,a dneska uz dobry.Tak mozna to radi,nevim jak ostatni deti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4471
10.9.10 22:19

To je zvláštní, malej si taky stěžoval na bříško v pondělí a úterý, teď dobrý, ve školce nebyl celý týden. V pondělí trošku zvracel. To by mě nenapadlo spojovat s virózou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Michaelakkk
10.9.10 22:26

Bratrmá tsřevní vyrózu a u nich ve škole ve 2 třídě ji má 10dětí…

• Nahlásit
  • Citovat
4471
10.9.10 22:36

Ale mně toto nepřijde vyloženě jako střevní viróza, když je pár dní pobolívá bříško. Nemají průjmy, nic. (Teda naštěstí.)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Michaelakkk
10.9.10 23:35
LucaLuca píše:
Ale mně toto nepřijde vyloženě jako střevní viróza, když je pár dní pobolívá bříško. Nemají průjmy, nic. (Teda naštěstí.)

bratr a jeho spolužáci také neměli průjem jen v noci zvraceli a bolela je hlava a byly celkově unavení oslabení…

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama