Nadýmání v těhotenství a silné křeče

Anonymní
4.9.21 15:18

Nadýmání v těhotenství a silné křeče

Ahoj, prosím že nejsem sama kdo tím trpí? Od doby co jsem těhotná jsem logicky začala více jist a moje střeva to jasně nedávají 🙄 sním toho opravdu dost za den a druhý den mě chytnou neskutecne křeče do břicha. Kolikrát je mi z toho tak špatně :zed: co na to použít v těhotenství? A nemůžou ty silný křeče u toho nějak ublížit miminku? :nevim: jsem 15tt a už to trvá zhruba od 10tt moc děkuji všem :hug: (probiotika užívám)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
261
4.9.21 15:23

Zkus jist zdravě a vyváženě. Rozhodne ti nepomůže jíst páté pes deváté. Taky si na netu přečti jaké potraviny nadýmají a snaž se jim vyhýbat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2092
4.9.21 15:25

Zkus nejíst tolik, menší porce víckrát denně, nic nadýmavýho, hodně tekutin a pohyb. Pokud to bude přetrvávat, řekni to v poradně. Plný střeva těhotenství neublíží, ale radši se nech zkontrolovat, jestli jsou ty křeče opravdu z toho a třeba ti poradí nějaký espumisan nebo něco co se v těhotenství může,…ale je lepší nechat se vyšetřit, aby nakonec nebyl problém někde jinde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25458
4.9.21 15:26
@Anonymní píše:
Ahoj, prosím že nejsem sama kdo tím trpí? Od doby co jsem těhotná jsem logicky začala více jist a moje střeva to jasně nedávají 🙄 sním toho opravdu dost za den a druhý den mě chytnou neskutecne křeče do břicha. Kolikrát je mi z toho tak špatně :zed: co na to použít v těhotenství? A nemůžou ty silný křeče u toho nějak ublížit miminku? :nevim: jsem 15tt a už to trvá zhruba od 10tt moc děkuji všem :hug: (probiotika užívám)

proč logicky jsem začala víc jíst? máš jíst zdravou stravu, ne víc jíst

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
261
4.9.21 15:27

@stinga co si budem, je plno holek, co začnou jíst za 2🤷🏼‍♀️ Já to sice nikdy nechápala, ale očividně se ten trend drží😅

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.9.21 15:37

@stinga Ne,vážně to není tím že bych jedla víc protože se to říká. Prostě celý den neco v ty puse mám protože na to mám chuť a chci to prostě sníst :roll:
Takže mě ušetřete takovejch keců. To že každá jsme jiná taky snad víte. Někdo prostě jí pořád stejně a někdo víc :roll: chtěla jsem jen poradit. Je mi jasné že se mám zaměřit na to jídlo ale nějaká alternativní pomoc je taky fajn. :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.9.21 15:39

@Nickjmeno Moc děkuji, kontrolu mám za týden tak se o tom zmíním :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
25458
4.9.21 15:48
@Anonymní píše:
@stinga Ne,vážně to není tím že bych jedla víc protože se to říká. Prostě celý den neco v ty puse mám protože na to mám chuť a chci to prostě sníst :roll:
Takže mě ušetřete takovejch keců. To že každá jsme jiná taky snad víte. Někdo prostě jí pořád stejně a někdo víc :roll: chtěla jsem jen poradit. Je mi jasné že se mám zaměřit na to jídlo ale nějaká alternativní pomoc je taky fajn. :mavam:

no tak se asi přejídáš, proto je ti pak blbě, nebo jíš nadýmavé potraviny,
pro mě sci-fi - do minimálně 16 tt. mi bylo pořád zle a vše mi smrdělo, nejedla jsem téměř nic a to jsem měla to štěstí, že jsem nezvracela

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3283
4.9.21 16:27

Tobolky Espumisan, mohou těhotné aj kojící

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52
4.9.21 17:34

Já jsem na křeče a nadýmání trpěla skoro celé první těhotenství a to jsem se nepřejídala teda. Užívala jsem občas espumisan. Teď při druhém mě to chytne občas a to jím určitě víc :lol:. Velice nic mi nezabralo, takže radu bohužel nemám :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.9.21 18:40
@Anonymní píše:

Ahoj, zkus zjistit, jestli ti některé potraviny nedělají hůř :nevim: mě trápily strašné křeče v probíhajícím těhu cca do 16 týdne, ale jsem pacientka s IBS na gastru a navíc těsně před otěhotněním po prodělání covidu a nakonec jsem dostala magnosolv je to lepší, není to úplně 100%, ale to u svého zažívání ani nečekám :lol:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat