Nafouklé a tvrdé bříško u batolete

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Pajoš
Ukecaná baba ;) 1252 příspěvků 13.12.16 20:17
nafoukle a tvrdé bříško u batoleze

Zdravím. Synek prodelal před pár dny strevni virozu. Jeden den zvracel, pak asi 4 dny průjem. ALe má nafoukle a tvrdé bříško. V noci se budí, pres den je mrzuty. Jinak pomalu začínáme jist normální stravu. Zatím bez mléčných výrobků…Na průjem má smectu. Dáváme laktobacilky. Čim muže byt bříško tak tvrdé. Diky

Reakce:
teresa27
Povídálka 32 příspěvků 35 inzerátů 13.12.16 20:53

Nevim, cim to muze byt, jeste jsem tohle u dcerky neresila, ale urcite bych to hned konzultovala s lekarem a nehledala rady v diskuzi. A nemyslim to zle, ale bala bych se, abych neco nezanedbala. Tvrde bricho by asi normalne byt nemelo.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

On je žena! Etzler, Novotný a Nosek se oblékli jako dámy a takhle to dopadlo

Na Česko se řítí další muzikálový hit. Už v polovině března se na prknech... číst dále >

Šojdrová je pro smích: Kvůli čachrům se sirotky ji přirovnali k Saxaně

Uplynulo půl roku od doby, kdy lidovecká europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >