Nafouklé břicho po augmentaci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Šťastná.máma.4
Zasloužilá kecalka 604 příspěvků 1 inzerát 26.04.18 19:28
Nafouklé břicho po augmentaci ?

Holky, která jste po augmentaci, pokud jste měli nafouklé břicho, kdy vám reálně splasklo? Vypadam jako kdyby mi během augmentace spíš do těla nasadili dítě ve třetím trimestru těhotenství… :roll:

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.18 19:39

Me to splaskavalo asi mesic.

Šťastná.máma.4
Zasloužilá kecalka 604 příspěvků 1 inzerát 26.04.18 19:52
@Anonymní píše:
Me to splaskavalo asi mesic.

Tak to je paráda 8o

The_Assassin
Kecalka 452 příspěvků 26.04.18 20:17

Je to po narkóze normální, spraví se to.

Šťastná.máma.4
Zasloužilá kecalka 604 příspěvků 1 inzerát 27.04.18 06:45

@The_Assassin Já z toho byla překvapená, protože mám za sebou už celkem 6 narkóz a nikdy jsem to neměla ještě takto s tím břichem. Možná je to i tím, že predtim jsem neměla děti :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

Krym, místo, o němž se teď hodně mluví: Co tam vidět a jak se tam dostat?

Kauza Čapí hnízdo znovu rozvířila veřejné diskuze poté, co byla zveřejněna... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >