Reklama

Nafouklý podbřišek, negativní TT a HA

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.18 14:21
Nafoukly podbřišek, negativní TT a HA

Ahoj, holky. Mám takový dotaz. Poslední styk byl na konci března. Nějak krátce po tom jsem začala brát jinou antikoncepci. „menstruace“ přišla, ale nebyla vůbec silná. Nebyla to krev, ale spíš takový hnědý výtok, který trval 5 dní. První den „MS“ mě klasický bolelo břicho, jako vždycky. Teď mi přijde, že jsem strašně nafouklá. Mám hrozně nafoukly podbřišek. Dělala jsem si asi 4 testy, všechny vyšly negativně (poslední byl včera). Dnes mám začít užívat další plato HA. Myslíte si, že to nafouklé břicho je způsobeno právě tou změnou prášku? S přítelem i přes HA provozujeme přerušovaný sex, hlídané si to a vím, že vždycky včas vytáhl. Hodně jsem ale četla, že mnohé z vás se chránili s antikoncepci, přerušovaným sexem a stejně jste otěhotněly. Jsme hodně mládí a dite neplanujeme hodně dlouho, proto to bereme svědomitě i tím, že provozujeme přerušovanou soulož (prostě přítel do mě neejakukuje). Možná už si to vše vsugeroval a jak čtu všechny příznaky, asi už mi hrabe. Myslím si, že těhotenské testy jsou v této době hodně spolehlivě (mluvím od Lady Max testech), takže by mi to už něco ukázalo, kdybych těhotná byla, ne? Děkuji předem moc za odpovědi. Vím, že nejste nikdo doktoři, ale přeci jen tady hodně z vás máte zkušenosti. Antikoncepci beru večer, skoro na čas (max s 20min zpožděním), průjmy ani zvracení nebyly, antibiotika také ne. :nevim:

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Kelišová 5744 příspěvků 08.05.18 14:27
@Anonymní píše:
Ahoj, holky. Mám takový dotaz. Poslední styk byl na konci března. Nějak krátce po tom jsem začala brát jinou antikoncepci. „menstruace“ přišla, ale nebyla vůbec silná. Nebyla to krev, ale spíš takový hnědý výtok, který trval 5 dní. První den „MS“ mě klasický bolelo břicho, jako vždycky. Teď mi přijde, že jsem strašně nafouklá. Mám hrozně nafoukly podbřišek. Dělala jsem si asi 4 testy, všechny vyšly negativně (poslední byl včera). Dnes mám začít užívat další plato HA. Myslíte si, že to nafouklé břicho je způsobeno právě tou změnou prášku? S přítelem i přes HA provozujeme přerušovaný sex, hlídané si to a vím, že vždycky včas vytáhl. Hodně jsem ale četla, že mnohé z vás se chránili s antikoncepci, přerušovaným sexem a stejně jste otěhotněly. Jsme hodně mládí a dite neplanujeme hodně dlouho, proto to bereme svědomitě i tím, že provozujeme přerušovanou soulož (prostě přítel do mě neejakukuje). Možná už si to vše vsugeroval a jak čtu všechny příznaky, asi už mi hrabe. Myslím si, že těhotenské testy jsou v této době hodně spolehlivě (mluvím od Lady Max testech), takže by mi to už něco ukázalo, kdybych těhotná byla, ne? Děkuji předem moc za odpovědi. Vím, že nejste nikdo doktoři, ale přeci jen tady hodně z vás máte zkušenosti. Antikoncepci beru večer, skoro na čas (max s 20min zpožděním), průjmy ani zvracení nebyly, antibiotika také ne. :nevim:

Brala jsem ha, pritel ejakuloval do mne a nikdy jsem neotěhotněla. Testy mas negativni, viděla bych na to že tělo reaguje na změnu ha. A pokud byl styk na konci března test by to ukázal. Klid

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2026 příspěvků 08.05.18 15:16

Souhlasim s @lachtanice86 …test uz by neco ukazal, telo spis reaguje na novou HA…nemusi ti treba sednout :nevim: ale tehotenstvi bych to nepripisovala…ja brala HA a provozovali jsme vetsinou tez prerusovanou, kdyz jsme opravdu nechteli miminko a nikdy jsem tehotna nebyla ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.18 16:31

@Kukacka123 @lachtanice86 děkuji oboum za názory. Nebereme to s přítelem na lehkou váhu. Proto se chráníme ještě tou přerušovanou souloží. Ale právě to nafouklé břicho a místo klasickeho krvácení 5 denní tmavý hnědý výtok nebo spíš hnědá jakoby krev, vůbec to nebylo silné. :nevim:

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2026 příspěvků 08.05.18 16:36

Chapu…popripade muzes zkusit test jeste po nejake dobe, ale asi zbytecne…spis se telo rovna s novou HA ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.18 17:29

@Kukacka123 zkusím to… Slyšela jsem, i Mudr mi říkal, že na HA se zvyká 3 měsíce zhruba… Tak uvidíme. Třeba to je tou změnou.

klára.h12
Kecalka 167 příspěvků 09.05.18 14:10

Také si myslím, že tělo reaguje na HA.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.18 17:10

Dnes a včera mi stále pkračuje světle hnedý výtok :nevim: tak opravdu nevím, co si o tom mám myslet. Včera jsem si dělala poslední TT (Cemio gravitest) a negativní. Tak snad je to opravdu negativní. Porotže co tady všude čtu, tak některé mají negativní test až do 7 týdne třeba :(

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama