Nafouknuté břicho a křeče

Anonymní
18.7.20 17:20

Nafouknuté břicho, křeče -dlouhodoběji (2mesice)

Ahoj,
obracím se na vás prosbou, delší dobu jsem kvůli oparům brala herpesin, pozdeji isoprinosine, vzdycky jsem mela nadymani ale normalni prdiky uz od mala, ale bohužel mě teď trápí o tok břicha a brutální nadýmání občas mě i pobolívá břicho nalevo a v podbříšku, podle Dr. to můžu mít z léků, takže teď jsem musela vysadit, jdu na kontrolu krve zda nemám poškozené játra :zed: v rodine na to trpime, mam strach co dal pak mi jen rekla, ze by se museli nechat vysetrit streva? Predpokladam kolonoskopie? :think: Nevím zda mi nemá vzít treba krev na karcinogeni markery, nebo zda si to mam proste nechat udelat napr. Jako samoplatce v synlabu, opravdu me ta predstava desi, mam pocit, ze mi nikdo nepomuze… :,( zjistila jsem, ze nafouknute bricho muze souviset s rakovinou treba vajecniku :( dalsi me napada intolerance? Jak byste postupovali, doktorka ma trosku pomaly pristup :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2021
18.7.20 20:43

Kolik mas roku? Byla si s tim na gynde? Muze to byt klidne jen cysta na vajecniku. Dr ti pichne injekci do zadku, a bude po problemu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.7.20 21:11

@Renca8 je mi 21 let. Na gynekologii jsem byla pred cca mesicem s tim, ze je vse v poradku, a muzeme se pokouset o miminko, áe to bylo preventivni o nafouknuti jsme se nezminovala

• Nahlásit
  • Citovat
1086
18.7.20 23:59

Klidně to může být i potravinová alergie. Tohle je příznak x různých nemocí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2021
19.7.20 08:15
@Anonymní píše:
@Renca8 je mi 21 let. Na gynekologii jsem byla pred cca mesicem s tim, ze je vse v poradku, a muzeme se pokouset o miminko, áe to bylo preventivni o nafouknuti jsme se nezminovala

Tak pred mesicem to uz je dlouha doba. To uz tam tu cystu klidne muzes mit. Cysta se tvori behem cyklu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama