Nafouknuté břicho nebo těhu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anys11
Povídálka 26 příspěvků 18.02.18 14:04
Nafouknute břicho nebo těhu?

Ahoj, chci se zeptat. HA užívám teď 4té platíčko. Začala jsem na sobě pozorovat, že se mi nafouklo břicho. MS přišla normálně, akorát trochu silnější a skončila zhruba 5ty den. V den, kdy jsme si měla vzít 1.prášek ze čtvrtého platíčka jsme si dělala těhotenský test, ale dělala jsem ho zhruba v 7 večer a byl negativní. S přítelem si dáváme pozor, neejakuluje do mě. Antibiotika hsem neměla a HA beru pravidelně, maximálně o 2-3-4 hodiny dyl, ale pokud to není víc, jak 12 hodin, tak to prý nevadí. Je možné, že je to těhotenske břicho a že je již tak vystouple? Neni uplne tvrde, ale tvrdší je. Strašně se bojím a těhotenství nechci. Jak si procitam diskuze a dívám se na fotky těhotenství v začátku, tak už jsme mírně paranoidnu. Chci znát váš názor. Nějaké urážky nechci :/ nejsem úplně nejhubenejsi, ale nejsem zase nějak tlustá. Vždycky jsem měla faldicek, v poslednim měsíci se snažím posilovat. Bohužel ten fald trošku ztrvdl, ale nepřijde mi, že by se zmensoval, ba naopak. Doprovázely mě nevolnosti a bolesti břicha v době MS i po MS. Nezvracela jsem, ani průjem nebyl, ale nevolnosti ano. Možná je to z těchto diskuzi vsugerované, ale raději jsem se objednala na gyndu a jdu tam zítra. :( Strašně se bojím verdiktu.. Akné mám taky, ale to mám v oblasti brady už tak 3 roky nonstop. Nic jiného na sobě nepozoruji.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 10912 příspěvků 18.02.18 14:08

Úplně stejnou diskuzi jsi tu měla nedávno. Mas negativní test, ms byla, těhotná nejsi. Paranoidní ano

Andy27
Kelišová 6247 příspěvků 18.02.18 14:13

Beres ha…takze zbytecny dotaz… 8o pripadne si zopakuj test. kazde rano…ale uplne zbytecne.. :think:

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 18.02.18 14:20

Tak když bereš antikoncepci a MS jsi měla tak asi nemůžeš být těhotná ne? :think:

Anys11
Povídálka 26 příspěvků 18.02.18 14:27

@Petruna21 právě jsem četla milion příspěvků o tom, jak skoro každá druhá měly testy negativní, MS pravidelnou, braly HA a přesto byly já nevím ve kterém tydnu… :nevim:

Andy27
Kelišová 6247 příspěvků 18.02.18 14:31
@Anys11 píše:
@Petruna21 právě jsem četla milion příspěvků o tom, jak skoro každá druhá měly testy negativní, MS pravidelnou, braly HA a přesto byly já nevím ve kterém tydnu… :nevim:

E

Beres pravidelne..ha..a poctive…nemuzes byt tehotna…ahoj :mavam:

P4ja
Kelišová 6611 příspěvků 18.02.18 14:33

@Anys11 Jasný a všechny zapomněly říct, že HA berou jak lentilky. Vzpamatuj se a začni číst i seriózní informace a ne jen diskuze tady.
 https://www.ulekare.cz/…-nikdy-17083

Barbucha3
Ukecaná baba ;) 1183 příspěvků 18.02.18 14:49

MS byla. Test negativní. antikoncepci bereš teprve přes měsíc? Pokud jsem to správně pochopila. Některé HA způsobují nafouklé břicho, pokud si přijdeš opravdu hodně nafouklá, doktorka ti HA změní.
Ale těhotná na 99% nejsi.

vertunka
Závislačka 4717 příspěvků 18.02.18 14:53

Tehotna nejspis nebudes, prestan se pozorovat nebo se doopravdy zblaznis.

Russet
Extra třída :D 12163 příspěvků 18.02.18 14:53
@Anys11 píše:
Ahoj, chci se zeptat. HA užívám teď 4té platíčko. Začala jsem na sobě pozorovat, že se mi nafouklo břicho. MS přišla normálně, akorát trochu silnější a skončila zhruba 5ty den. V den, kdy jsme si měla vzít 1.prášek ze čtvrtého platíčka jsme si dělala těhotenský test, ale dělala jsem ho zhruba v 7 večer a byl negativní. S přítelem si dáváme pozor, neejakuluje do mě. Antibiotika hsem neměla a HA beru pravidelně, maximálně o 2-3-4 hodiny dyl, ale pokud to není víc, jak 12 hodin, tak to prý nevadí. Je možné, že je to těhotenske břicho a že je již tak vystouple? Neni uplne tvrde, ale tvrdší je. Strašně se bojím a těhotenství nechci. Jak si procitam diskuze a dívám se na fotky těhotenství v začátku, tak už jsme mírně paranoidnu. Chci znát váš názor. Nějaké urážky nechci :/ nejsem úplně nejhubenejsi, ale nejsem zase nějak tlustá. Vždycky jsem měla faldicek, v poslednim měsíci se snažím posilovat. Bohužel ten fald trošku ztrvdl, ale nepřijde mi, že by se zmensoval, ba naopak. Doprovázely mě nevolnosti a bolesti břicha v době MS i po MS. Nezvracela jsem, ani průjem nebyl, ale nevolnosti ano. Možná je to z těchto diskuzi vsugerované, ale raději jsem se objednala na gyndu a jdu tam zítra. :( Strašně se bojím verdiktu.. Akné mám taky, ale to mám v oblasti brady už tak 3 roky nonstop. Nic jiného na sobě nepozoruji.

Testy ma graviditu se dělají hlavně ráno. Než mi začalo růst břicho, byla jsem skoro v polovině těhotentví a už jsem cítila i nějaké pohyby. A pleť jsem měla jako mimino, beďary nikde. Jestli se tolik bojíš těhotenství, tak používej i kondom.

Judithkaj
Nováček 18.02.18 14:58

Nejlepší bude nesoulozit.

Anys11
Povídálka 26 příspěvků 18.02.18 15:25

@Barbucha3 začala jsem brat 4te platicko, tak ji beru cca 4 měsíce :)

Anys11
Povídálka 26 příspěvků 18.02.18 15:26

@Russet právě kondom je tu problém. Prito mam HA. Přítel kondom nesnese. Ne prtoo, že by nechtěl, ale okamžitě zmizí erekce.

Russet
Extra třída :D 12163 příspěvků 18.02.18 15:28
@Anys11 píše:
@Russet právě kondom je tu problém. Prito mam HA. Přítel kondom nesnese. Ne prtoo, že by nechtěl, ale okamžitě zmizí erekce.

Nesnese gumu a dítě případně ano? Musí si to holt rozmyslet. Ty zas díky tomu musíš zobat hormony.

neria55
Zasloužilá kecalka 695 příspěvků 18.02.18 15:31
@Anys11 píše:

Těhotná určitě nejsi…problémy ti může způsobovat antiko a její hormony… navíc pokud přítel ani neejakuluje do tebe tak nevím, jak by jsi mohla být těhotná :think:..nám i po vysazení antikoncepce trvalo přes dva roky otěhotnět při plánovaném styku…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura měl figurovat ve skupině pašeráků, hrozí mu 18 let!

Byl zvyklý na slávu, vždyť moderoval třeba tradiční novácký pořad Snídaně s... číst dále >

Další kráska s vlastní Miss? Kdo v tomhle byznysu sponzoruje Myslivcovou?

Mít vlastní soutěž krásy je v módě. Po Evě Čerešňákové, která stála v čele... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >