Nafouknuté bříško a hltaní u 5tydenniho miminka

de
157
17.5.17 13:03

Nafouknuté bříško a hltaní u 5tydenniho miminka

Ahoj maminky,
Prosim o radu.
Doma mam krasnou 5 týdenní holčičku, jen ji uz od porodnice trápí šílené kolíky. Je to velké miminko, porodní váha 4,160g a 52cm, nyní 4,7kg. Jsme na um. Asi i Kvůli větší váze je hodně hladová a kdyz pije, hrozně hltá a po krmeni má hrozne nafouklé bříško. Dam ji hned odrihnout, to se podaří, řihne si hlasitě jak starý chlap :lol:, tak ji zkusim položit, ale začne plakat, tak nosím zase dokud si znovu neodrihne. Jednou ji to nestačí, někdy potřebuje i třikrát. Nejhorší je to vecer a v noci - to se trápí treba až do dalšího krmení a kdyz usne, tak má slaby spánek a brzy se budí kvůli potřebě znovu odřihnout nebo se vyprdet. :nevim: takže nosím prakticky celou noc. Naspano mam tak 3 h kouskovite a nevim, jsem dlouho to člověk vydrzi. Hlavně ale bych chtěla pomoci malé, kdyz je vzhůru, jenom kvičí a tlačí. :,(
Od minulého tydne jsme musely přejít na um - mame Bebu Comfort. Byla mi doporučena jako jedna z nejlepších na koliky. Lahvicku mame antikolikovou od Mam. Vypije tak 130-150ml…,
Mate nějaké rady, jak prckum pomoci od tak velkého zavzdusneni? Změna lahvicky, poloha při krmeni…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

18081
17.5.17 13:07

A co zahustit nutritonem aby jí to neteklo tak rychle a ona nehltala?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
de
157
17.5.17 13:16

@ka2ka to mě nenapadlo. Myslela jsem, ze je dobrý hlavně na ublinkavani

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18081
17.5.17 13:27

@de syn hltal až se dusil a blinkal tak nám to poradil mudr možná by to u vás pomohlo :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.5.17 17:30

Na brisko je dobry krem pupik vzdycky jak byla nafoukla nebo bolelo tak jsme namazali promasirovali a ulevilo se :palec: za zkoušku to stojí, pripadnea kminovy odvar a dat lzicku nebo fenyklovy cajik jsem taky dala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama