Nafukovací hračky pro 1,5 leté dítě.

7277
28.6.08 21:35

Nafukovací hračky pro 1,5 leté dítě.

Dobrý večer všem maminkách,
chtěla bych vás poprosit o radu. Jaké nafukovací hračky měli vaše děti nejraději. Myslím tím zda kruh, rukávky, vestu, člun či něco jiného. Syn se bude letos poprvé koupat a já nevím, co mu mám pořídit, aby si to pořádně užil, protože vodu má strašně rád. Ostatně skoro jako každé dítě. Jedeme i na dovolenou do termálů, tak aby se měl čím zabavit. Moc děkuji za tipy. Ještě bych snad měla napsat, že syn měří 90 cm a váží 13,5 kg, takže kruh s otvory už asi neupotřebíme. Je to obr. :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

196
28.6.08 21:53

Z naší zkušenosti - máme taky takového vodníčka: kruh a rukávky určitě, když to nebude mít na sobě, tak si s tím vyhraje. Nějaké další nafukovací zvířátko podle mě stačí. Jo a míč :-) Pokud má rád vodu, tak si vystačí podle mě třeba bez všeho.Dál je dobrý vzít třeba malou konvičku, kačenku atd. Takové ty menší plastové hračky, co má dítě i ve vaně.

A.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
380
28.6.08 22:02

My mame kruh s krizem uprostred. Nevypadne z nej a strasne se ji plavceni libi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
28.6.08 23:06

Tak naše nejraději plavala bez ničeho. A pak na malém lehátku. A pak s rukávky. Kruh jsme koupili a vůbec jsme ho neozkoušeli, ani si s ním nehrála a to byl tak roztomilý. Nejvíc si vyhrála s rukávky za 39 korun a s velkým nafukovacím míčem, který má vevnitř rolničku. Majdina

• Nahlásit
  • Citovat
VERONIKA
29.6.08 06:55

Určitě bych nekupovala žádné nafukovací hračky (kromě kola a rukávků), protože nejlepší jsou hračky plastové nebo gumové - nezničí se ti a ve vodě taky plavou! Stejně bude malý v nějakém brouzdališti kde je plno dětí a nakonec i ve velkém bazéně si s nimi hrát může. U nás to funguje tak, že každá maminka když příjde s malochem k bazénu, vysype tašku plastových hraček (konvičky, lodičky, autíčka, mističky, kýblíčky, natahovací hračky, různé kelímky na přelívání ......... - my máme třeba gumového žraloka a krokodýla bez kterého zá:,–(ně nevyrážíme) do vody a maloši si je navzájem půjčují a hrají si - půjčené je vždy nejlepší :lol: :lol: :lol:
Ještě jsou dobré tady tato plavací kola (viz. obrázek) - malý v něm buď sedí nebo na něm leží na bříšku a drží se želvy za hlavu a kope nožičkama, dostane se kam potřebuje a je spokojený - učí se plavat a vůbec se vody nebojí!

Dovolená 2008

• Nahlásit
  • Citovat
2318
29.6.08 09:00

Kruh s křížem je dost nebezpečnej, protože když se dítě natáhne do dálky, kruh se převrátí a dítě nevyplave, protože kruh drží nohy - fakt se nám to jednou stalo… Takže člověk musí bedlivě hlídat (já se v tu chvíli jen podívala ve vodě na druhou stranu). Doporučuju plavací pásek, balon a hlavně nějakou konvičku, kyblíček atp. na cachtání v brouzdališti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
380
29.6.08 09:59

Lasicko, nevim, asi mame klidny dite nebo dobrej kruh, ale pripada mi bezpecnej. Nema sanci se s nim preklopit a ze dela blbin.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2318
29.6.08 10:07

Ajlili: mě na to upozornila kamarádka, že jim na jejich baby plavání přímo říkali, aby kříž z kruhu ustřihli, že je to nebezpečný a za chvíli se nám to fakt stalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
380
29.6.08 10:30

no jo, ale bez krize propadne, rukavky jsou na prd, a s destickou nebo penovym pasem to teprve neni ono… Ja jenom z vlastni zkusenosti muzu kruh s krizem doporucit. mame tenhle

http://www.maxikovy-hracky.cz/…pro-nejmensi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1957
29.6.08 13:49

My taky měli kruh s křížem, ale ve tvaru člunu a mělo to i volant, no to byla teprv zábava. A to mám holku !! která je ale bohužel na autíčka :( Nikdy mě nenapadlo, že by tento kruh měl být nebezpečný, ale to dítě musíte ve vodě hlídat ať má pomůcku jakou chce, takže bych to až tak neřešila. Každopádně pro tak velké dítě už to asi nebude, my ho letos taky už nebereme, máme stejné míry jako vy, my ovšem ve třech letech :) No jak už holky psaly … kyblíčky, kačenky, pro kluky i stříkací pistolky, i když to moc nepodporuju, ale budiž, pro prcky třeba i takové ty vodní mlýnky, a uvažovala jsem letos o malém člunku, že bych holku vozila po vodě, taky mi to nepřipadá špatný, nebo to lehátko. Vloni si holka všechny hračky naházela do toho kruhu a vozila je po vodě, tak si myslím, že by se to letos opakovalo takto i s tím člunkem. Jinak samozřejmě rukávky a klasickej kruh. Tak hezké léto všem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2318
29.6.08 14:42

Teď mi došlo, že my vlastně kruh s křížem měli na dovolené, kdy staršímu bylo rok a 9 měsíců (před tou „nehodou“), syn měl ke 13 kg už v roce a v pohodě se tam vešel. Taky jsem měli model s volantem s klaksonem. Takže pokud je člověk ochoten hlídat každou vteřinu, proč ne .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama