Nafukovací kola na Cam Cortina X3

Anonymni
12.12.07 19:22

Nafukovací kola na Cam Cortina X3

Chci se zeptat jestli nemá někdo osobní zkušenost s nafukovacími koly na Cam Cortina X3 stále přemýšlím jestli si je koupit nebo né.Bydlím sice ve městě,ale jezdím i po trávě a v zimě ty chodníky jsou zlatý střed.Prosím o rady a pomoc.Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat

Máte zkušenost s Cam Cortina X3 Tris Evolution?

Přidejte zkušenost s Cam Cortina X3 Tr...
Napsat příspěvek

Reakce:

75
13.12.07 10:11

Ahoj, mám Cortinu a nafukovací kolečka bych nechtěla ani za nic! Zajíždím ji zhruba dva měsíce :wink: a jsem naprosto spokojená. Kamarádky s kočárky s nafukovacími koly pořád něco řeší.. jak moc je nafouknout, problémy s píchnutím atd. To mě se netýká. Jezdíme ve městě i v přírodě a nikde není problém!!! Myslím, že je to zbytečnost…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4424
18.12.07 19:16

Ta nafukovací kola se dají dokoupit? A kde?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
18.12.07 21:40
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30
20.12.07 14:21

Nazdarek,ja si taky myslim,ze porizovat si spesl nafukovaci kola na Cortinu je zbytecnost,jezdim sice kratce,ale protoze bydlime na vesnici jezdime po asfaltu,chodnicich,polnich cestach a zatim bez problemu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
25.4.08 15:47

nafukovací kola ke cortině

ahoj maminy,
pridavam mou zkusenost, u prvniho ditete jsem mela kocar(obyc-neznackovy) s nafukovacími koly a v porovnani s cortinou jsem nemusela koukat na nerovnosti na ceste a vubec to s malou nedrncalo. s cortinou musim casto zpomalovat a prochazka mestem na kostkach…docela rachot. kupuji si nafukovaci a doufam,ze to pomuze :wink: s pozdravem ulina

• Nahlásit
  • Citovat
1086
20.5.08 13:15

Ahoj maminky, nafukovací kola jsme kupovali téměř hned. Ta původní strašně drncala. Nafukovací doporučuju!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
143
21.5.08 17:59

kde sehnat

Nevíte náhodou, kde se dají ještě sehant nafukovací kolečka na Cortinu? Tu máme už koupenou, ale nafukovací kola te¨d nemůžu nikde sehnat. Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
24.5.08 14:40

Nafukovaci kola

Ahoj, poridili jsme Cortinu a k ni i nafukovaci kola. Ted jsme ale zjistili, ze kola nedou na:,–(it. Osicka, ktera je u puvodnich kolecek je prilis kratka a s nafukovaci se nezacvaknou. Nemel nekdo podobny problem?

• Nahlásit
  • Citovat
3730
8.12.10 22:28

a holky mam dotaz-dnes teda jsem se chystala ven-malýho oblíct,pytel do kočaru......a­le........mam cortinu x3 ,už se dáááááávno nevejdem do hlubokýho a jak mu dam ty pásy přez pytel?sjíždí mi dolu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Jindrakova
12.7.11 00:10

kolecka

Dobry vecer schanim uz dlouho nafukovaci kolecka na Can Cortinu x3 a nemuzu je sehnat poradite dekuji :lol: :-D :-)

• Nahlásit
  • Citovat
3730
13.7.11 20:18
Jindrakova píše:
Dobry vecer schanim uz dlouho nafukovaci kolecka na Can Cortinu x3 a nemuzu je sehnat poradite dekuji :lol: :-D :-)

Ja je koupila i s kočárkem použitým,nebyli teda originál,ale stáli nový prý 1000kč.V roce 2009.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
532
9.11.12 14:00

Holky já jezdila s nafukovacími i nenafukovacími koly(mám oboje) a ty nafukovací jsou opravdu, mnohem lepší. Nenafukovací máme už jen jako náhradní. Cortýna s nafukovačkama, zvládla v pohodě i nerovný terén na lesních cestách(kořeny, kameny atd) a také neudržované zasněžené chodníky. Prostě bomba. Za mě vřele doporučuji dokoupit. Navíc pokud se nepletu nejnovější cortýny již mají nafukovací kolečka v základní výbavě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
168
16.7.13 11:22
@Natinka píše:
Holky já jezdila s nafukovacími i nenafukovacími koly(mám oboje) a ty nafukovací jsou opravdu, mnohem lepší. Nenafukovací máme už jen jako náhradní. Cortýna s nafukovačkama, zvládla v pohodě i nerovný terén na lesních cestách(kořeny, kameny atd) a také neudržované zasněžené chodníky. Prostě bomba. Za mě vřele doporučuji dokoupit. Navíc pokud se nepletu nejnovější cortýny již mají nafukovací kolečka v základní výbavě

Mám stejnou zkušenost a souhlasím! :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
168
21.9.13 06:25
@aurinko píše:
Nevíte náhodou, kde se dají ještě sehant nafukovací kolečka na Cortinu? Tu máme už koupenou, ale nafukovací kola te¨d nemůžu nikde sehnat. Díky.

http://aukro.cz/…2014890.html

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama