Nafukovací kola, otočná korba, použitý... Jaky?

1209
1.3.16 23:27

Nafukovací kola, otočná korba, použitý... Jaky?

Ahoj :) Chci poprosit o radu ohledně sporťáku. Moje požadavky jsou:

• nafukovací kola
  • otočná korba nebo přehazovací rukojeť (ať na dceru vidím)
  • skvěle odpružený
  • ne úplně novinku, abych ho mohla kopit použitý (tak do 5.000,–)

Prostě kočárek na vesnici, do terénu, na hory… Moc děkuju za rady :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2485
2.3.16 00:02

A kola s aretací??? Teď se koupí z druhé ruky mnoho kočárků. Ale do terénu bych volila něco s pevnýma kolečkama, typu Roan, Inglesina, ICoo apod. 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.3.16 02:56

@Star007 inglesina magnum :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.3.16 03:25

3kombo caualplay do terenu pecka, otocny tam je vse u te kombinace

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
623
2.3.16 06:32

@Star007 Měla jsem úplně stejné podmínky pro výběr kočárku :). Vše splňuje Inglesina Magnum. Kupovali jsme jí za 5 000 a je jak nová.
Zvládne i špatný terén ( procházku lesem bez lesních cest ).
Bohemia Patron - také prý není špatný. Roan Marita - měla jsem na dcery, hluboká korba super, sporťák o dost horší. Hartan Topline X - byl můj favorit, ale za tu cenu nesehnatelný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39098
2.3.16 06:44

Já bych šla do casualplay nebo jané- s tím jsme sjížděli naše kotáry. Koupila jsem ho z druhé ruky za 4000, prodala dál za polovinu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24324
2.3.16 07:18

Do casual bych nesla sportak kratka zadova operka, docela casto praska proste nekval. provedeni.
Jane je tvrde.Ale nekomu vyhovuje.
Ja poridila poradny sportak baby joggera daji se poridit ciste sportaky za 5000 obcas…
Ale to bych volila baby joggera summita nebo ellite. ( ale s korbickou je to vice) ale stoji zato. Je to tedy trojkolka.
Jinak jeste mrknite na Inglesinu, Roan (polak),Tako acoustic. Tyhle vsechny maji pevne kola. A pokud by jste chtela kocarek ktery se jen tak moc nevidi u nas neni moc znamej ale je krasnej a opravdu uzasnej EMMALJUNGA.(Svedsko)da se sehnat za krasne penize tim ze tu neni tak proflaklej. Opravdu stoji zato.
JEste mrknout na Teutonia a Hartany :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1209
3.3.16 00:03

Ono skoro vsechno co jsem na vase rady projela na bazarcich, tak jsou trojkolky :think: A co X landery, ty dobre nejsou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24324
3.3.16 07:06

@Star007 : xlandra nebrat. Tvrdy neodpruzeny kocarek, mala korba. Dite z toho akorat vyklepete. Leda X1 nebo x run vzit ale nic jineho…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama