Nafukovací sedátko recenze

270
28.1.16 23:02

Nafukovací sedátko recenze

Dobrý den maminky chtěla bych se zeptat jestli má někdo zkušenosti s tímhle sedátkem. Máme lehátko do 9 kg a už nebude dceři stačit tak koukám co jí pořídit dalšího. Potřebuji něco kde by si sedla a na chvilku ji v tom zabavila když si odskočím na záchod nebo tak. Dcera si stoupá leze a už docela pěkně sedí. Nebo mi prosím poraďte něco jiného.
Moc děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2438
28.1.16 23:18

@_saloome_ tak to mi prijde jako pekna blbost, promin. Kdyz ji nezabavi hracky na zemi, tak proste doleze za tebou, no. Syn me taky vzdycky nasel, a to mame v byte dva schody a ja se snazila schovat v koupelne, na zachode i v kotelne :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
brko
28.1.16 23:29

Jo hele, je to fakt kravina. Nech ji proste dolezt, kam bude chtit. Utrat penizky za neco jineho. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
270
28.1.16 23:32

No právě že jsem na to koukala a taky si říkám že z toho asi vyleze já jen jestli s tím má někdo zkušenosti. Tak se kouknu po něčem jiném :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8269
28.1.16 23:35

Tam by naši nevydrželi ani půl minuty :D Podle mě vyhozené peníze :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8269
28.1.16 23:36

Doporučuju - otevřít v kuchyni šuplík s nějakýma plastovýma věcma, vařečkama či tak, a nechat kramařit. Já mám tak třeba na půl hodiny svatý klid :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
brko
28.1.16 23:49
@_saloome_ píše:
No právě že jsem na to koukala a taky si říkám že z toho asi vyleze já jen jestli s tím má někdo zkušenosti. Tak se kouknu po něčem jiném :-)

Kup ji uplne normalni nafukovaci bazenek s vyssimi okraji a nasyp ji do toho micky, kdyz uz teda neco " musi" mit.

• Nahlásit
  • Citovat
2529
29.1.16 08:09

Nechala jsem lézt. Když jsem potřebovala na záchod, šel buď na chvíli do ohrádky nebo na nočník se mnou.
Když jsme byly přes léto na chatě, nafoukla jsem veliký bazén (3 buřty nad sebou) dovbnitř dala 2 deky, hračky a tam si hrál. Pokud jsme nešli na výlet. Doma to bylo v pohodě, ale na té chatě mi pořád někam odlézal, jedl kamínky, větvičky, trávu..v tom bazénu si hrál a docela ho to i bavilo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
brko
29.1.16 09:42

@klafina123 burty… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
2529
29.1.16 09:58
@brko píše:
@klafina123 burty… :mrgreen:

Noo, my těm okrajům, které se nafouknou, říkáme buřty. Něco podobného jako na břiše..tukové. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama