Nafukovací skákací zvířátko

107
25.8.05 13:49

Nafukovací skákací zvířátko

Ahoj,kdo mi poradí kde se dá koupit v Praze nebo na internetu (mrkla jsem do několika internetových hračkář.,ale nic)nafukovací zvířátko na skákání. Je to něco jako balón na skákání,ale je to pro menší děti.Pokud víte i přibližnou cenu,budu ráda.Moc děkuji.Bubo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4055
25.8.05 14:15

Mě to zajímá taky.
Já to viděla prodávat na MIMIBAZARU a pak u nás ve městě to měli za výlohou ve Zdravotnických potřebách.
Od jakého věku na tom dítko může hopsat? Přemýšlela jsem o tom k prvním narozeninám..... není to brzo?
NiKi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
308
25.8.05 14:27

Ahoj,

my máme takovýho oslíka. Dali jsme ho malému k prvním narozeninám , během několika dnů na něm dokázal skákat, ale moc ho to nebavilo a nebaví dodnes. Koupili jsme ho v Rakousko v jednom velkém obchodě hraček. U nás bohužel nevím, kde se dá koupit. Je na něm napsáno že je od tří let, ale náš 1.5 letý prcek na něm dokáže skákat bez problémů.

Tak ahojky Evula

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
178
25.8.05 14:53

ahoj,

zviratka koupis ve zdravotnickych potrebach nebo ve sportu, stoji kolem 600 kc, maji zebru, konika, psa. Kolem 800 kc stoji dalsi zviratka od jineho vyrobce, material je trosku jiny jak u balonu a jde k tomu zakoupit i podstavec na houpani. Vse je na strankach

http://www.zdravotnickaprodejna.cz/inshop/ sekce mice → zviratka

preju uspesny nakup a hodne zabavy ;)

m.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
107
25.8.05 17:00

Dekuji za tip :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10410
25.8.05 20:36

Ahoj,
toho oslíka jsem viděla u vietnamců na dovče v Mariánkách za 300 Kč. Tady v Praze je mají v Carefouru na Andělu v hračkách Pompo, ale jsou o něco dražší.
Silvie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
945
12.12.05 20:41

Taky se přidávám s dotazem, kde se v Praze dá koupit skákací zvířátko (kromě toho Pompa). Nekupoval jste ho někdo třeba v té zdravotnické prodejně v Masné (za Kotvou)? Nebo jinde v centru. Vyrážím na předvánoční nákupy, tak chci víc tipů, kdyby ho v tom Carfouru neměli. :wink: Dík

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
88
12.12.05 20:55

Ahoj, minulý týden jsem ta zvířátka (asi 6 druhů) viděla v OC Nový Smíchov. Bylo to v prvním patře - Drapa sport.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
945
12.12.05 21:06

Ayro díky za bleskovou odpověď, tak snad je rodiče v tom předvánočním šílenství všechny nevykoupili :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
88
12.12.05 23:07

Viděla jsem jich dost na www.mimibazar.cz.
Já koupila koníka Rody v kamenném bazárku za 250,–, když bylo Aničce asi 1,5 roku, ale zvládla by hopsat i dřív.
Zdeňka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama