Nafukovací skákadlo / hopsadlo?

2318
27.10.05 21:10

Nafukovací skákadlo / hopsadlo?

Ahoj,

rozhodla jsem se dnes, že začnu nakupovat vánoční dárky a hned narazila na problém. Asi před 14 dny jsem někde (asi tady na emimi) narazila na odkaz na e-shop, kde prodávali nafukovací zvířátka, jmenovalo se to hop:,–(la nebo skákadla a stálo to asi 500 Kč. Teď samozřejmě nemůžu zaboha najít, kde jsem to viděla. Prodával se k tomu i stojánek, ale jinak to vypadalo spíš jako skákací balon ve tvaru zvířátka.

Díky moc, jestli někdo víte, kde se tyto věci dají koupit.

Lasička a Matýsek 10 m.

PS: jinak v tom krámu prodávali sportovní a rehabilitační pomůcky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

65
27.10.05 21:39

Ahojky,
koukni na www.mimibazar.cz, často se tam zvířátka prodávají, dnes tam byl medvídek Pú.
Pa Štěpík

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
246
27.10.05 22:06
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
165
27.10.05 22:09

Je to na stránce www.zdravotnickaprodejna.cz, najdi míče a potom je tam napsáno - nevím přesně - dětská hop:,–(la. Taky o něm uvažuji, ptala jsem se u nás v hračkách, tam je mají taky, stojí 500,–. Ještě někdo psal, že je mají v globusu, ale kolik stojí tam, to nevím. Docela by mě to zajímalo. Martina a kvíďata

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2318
27.10.05 22:27

Díky moc! Myslíte, že by skákání bavilo ročního čertíka? Teď v 10 měsících celkem bez problémů chodí a je pohybově hodně šikovný (např. si sám vyleze do dětského houpacího křesílka a v kleku se houpe, apod.).

L. + M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
246
27.10.05 22:41

Těžko říct, já myslím, ale že na to ještě bude malý, spíš to bude bavit starší, tak 1,5 - 2 roky. Navíc si myslím, že hopsat a skákat na tom roční prcek nebude umět, max. se jen tak pohupovat.
Já to mám objednané pro dceru, v zimě bude mít 1,5r, dostane to na vánoce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Radina
6.11.05 21:53

Holky, marně hledám informaci kolik kilo ta nafukovací zvířátka unesou? Mám celkem obavu aby ho náš 7 letý kluk holčičce neprosedl :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
2901
6.11.05 23:34

Radino, někde jsem četla, že nosnost je cca 25 kg.
Ale … já osobně jsem na něm skákala jak o život …a to mám hoooodně přes těch 25 :oops:
Ona se nosnost vždycky udává o hodně nižší, než ve skutečnosti je :)

Baghira

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2901
12.11.05 16:12

Tak opravička ..u koníka Rodyho je nosnost 300 (!!) kilo. Takže syna by to unést mělo ;)

U t+ch levnějších nevím, ale snad to bude podobné … v nejhorším ani těch 25 kg není málo.

Baghira

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
12.11.05 20:07

Rodyho už máme doma. V krabici nebyl bohužel návod na koníka, ale na míče, psala jsem do té firmy a ani oni nevěděli jaká je nosnost, tak kontaktovali výrobce a prý je to 150 kilo. Na stránce se pak objevil údaj 300 kg. Tak já nevím. Nafoukneme ho až na vánoce pod stromeček…jak já to čekání jenom vydržím???
natěšená Radina

• Nahlásit
  • Citovat
2901
12.11.05 21:05

Radino, máte ho z toho Kocksportu? Tam to mají všechno levnější ..ale poštovné prý asi 110 Kč.( Pořád váhám, jestli tu zebru nebo koníka Hop, nebo toho Rodyho. ten mi přijde na skákání lepší (i materiál), ale zase ne tak hezký … No, asi do něho půjdu. Hodila by se i ta houpačka, ale za 4 stovky ať si ji nechají …

Baghira

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
13.11.05 09:17

Objednala jsem ho z té zdravotnické prodejny, Kock mi nešel otevřít. Dodali mi ho do dvou dnů a poštovné bylo 50 Kč. Musím říct, že na cenu jsem moc nehleděla, rodina se na koníka složila a tak jsem koupila i tu houpačku. Vypadá to festovně, takže věřím, že jak jsem našla někde ten údaj o nosnosti 300 kilo, že to bude pravda. Zkoušet to nebudu, každý máme tak do 100 kilo maximálně.
Radina

• Nahlásit
  • Citovat
302
10.10.14 21:17

Holky, nemáte někdo zkušenost s ročním prckem a takovým tím nižším hopsadlem/skákadlem? Naše malá ho viděla v herně a děsně se jí líbí…jenže když jí něco koupím domů, tak si s tím za den, dva přestane hrát.
Nevíte někdo? Má to cenu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6799
10.10.14 21:34

Myslíš třeba toto hop koník ? dostali to naše děti na Vánoce (tehdy 14 měsíců) a hrají s tím dodnes (mají téměř 2 roky)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
302
10.10.14 21:45

@subsomi Jojo, přesně tohle! Akorát mě mate, že asi existují různé výšky sedu, něco má 30, něco 25…prd se v tom vyznám. Hrály si s tím děti hned ve 14m?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama