Nafukovací skluzavka k bazénu

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Loll
Závislačka 2929 příspěvků 06.06.15 13:45
Nafukovací skluzavka k bazénu

Ahoj,
nemáte prosím někdo k bazénu nafukovací skluzavku? Chtěla bych pro děti nafukovací kvůli uskladnění, ale nemůžu nic najít. Pokud už něco najdu, je to velikosti celé zahrady a stojí to 260tis. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:, to jako zase nepotřebujeme :mrgreen:

Prosím o tip, pokud máte a pokud vůbec něco takového existuje.
Díky :kytka:

Reakce:
matkabagristy
Vesmírná mluvilka 34574 příspěvků 06.06.15 14:10

@Loll my kdysi koupili bazén i se skluzavku. Několik sezón máme umělohmotnou, přes zimu jde na půdu, ale klidně bychom ji přes zimu nechali pod stříškou.

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34962 příspěvků 06.06.15 14:48
@Loll píše:
Ahoj,
nemáte prosím někdo k bazénu nafukovací skluzavku? Chtěla bych pro děti nafukovací kvůli uskladnění, ale nemůžu nic najít. Pokud už něco najdu, je to velikosti celé zahrady a stojí to 260tis. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:, to jako zase nepotřebujeme :mrgreen:Prosím o tip, pokud máte a pokud vůbec něco takového existuje.
Díky :kytka:

myslis, ze neco nafukovaciho rozumne velikosti muze udrzet dite a byt stabilni? Nikdy jsem malou nafukovaci skluzavku nevidela. ale bylo by to urcite sikovne. taky ted premyslime, jak zimprovizovat skluzavku k zahradnimu domecku, protoze i ty 3000 za plastovy klouzaci dil mi prijde moc.

lyrica
Hvězda diskuse 41884 příspěvků 06.06.15 14:56

@Pudloslava my ted kupovali na chalupu plastovou, velkou i z dopravou za 1400,– ;) K zahradním domku a má i přívod na vodu.

lyrica
Hvězda diskuse 41884 příspěvků 06.06.15 14:59

A mají různé barvy.

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34962 příspěvků 06.06.15 14:59
@lyrica píše:
@Pudloslava my ted kupovali na chalupu plastovou, velkou i z dopravou za 1400,– ;) K zahradním domku a má i přívod na vodu.

no tak jeste slevit tu tisicovku a prijde mi to adekvatni cena za kus plastu.

lyrica
Hvězda diskuse 41884 příspěvků 06.06.15 15:03

@Pudloslava tak mě to přijde jako docela dobrá cena. Navíc je taková..švagrová koupili malému od Smooby a ta vůbec neklouže. Děti si na ní akorát spálili zadky. Tahle jede jak ďas :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama