Náhlá bolest beder, konečníku a kostrče

197
14.4.17 15:43

Náhlá bolest beder, konečníku a kostrče

Ahoj, jednou měsíčně mívám z ničeho nic z minuty na minutu neskutečnou bolest konečníku, kolem kostrče a beder - dá se to přirovnat k stahům při porodu, trvá to cca 15-30minut a jak to přišlo, tak to zase odejde. Nepodařilo se mi vystopovat, čím by to mohlo být, většinou to bývalo před menzesem, ale poslední půl rok, to je tak různě. Většinou tu půl hodinu probrečím, jak to bolí, ptala jsem se na to na gyndě, rehabilitacích i obvoďáka, nikdo mi neodpověděl, čím by to mohlo být.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Aenne
14.4.17 16:10

Nemože to byť ovulácia?
tiež mávam v podbrušku bolesti, ale je to skor bolesť ako pri menzese, tiež mi nikto nevedel poradit, až jeden gynekolog povedal, že su to pozápalové zrasty…stačí trochu chladu a mavam krče v podbrušku ako pri menštuácii. pomáha mi vyhýbať sa chladu a keď bolesť príde, dávam si na to horuce obklady, zvyčajne to teplo učinkuje hneď a bolesť ustupi. niekedy to mám pár krát do mesiaca, niekedy raz za tri - štyri mesiace.

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
Anonymní
14.4.17 16:20

@Gabry
Teď si mi připomněla jednu bolest, která dříve trápila mě, neskutečná bolest v konečníku a ke kostrči, mívala jsem to první nebo druhý den menstruace, úplně naráz, vždycky jsem se jakoby chytala za zadek a jen čekala, až to přejde, taková cukavá bolest řekla bych, velmi intenzivní. Ty jo, málem jsem na to zapomněla, už jsem to leta neměla… Neporadím, ale jestli někde napíše, že ví, o co jde, tak mě to vážně zajímá.

• Citovat
  • Nahlásit
327
14.4.17 16:23

Mám pravděpodobně něco podobného, náhlá bolest z ničeho nic, trvá různě, někdy půl hodinky, někdy i dvě hodiny, ta bolest začíná u kostrče, kolem konečníku, jde po páteři nahoru, rozlévá se v podbřišku… a bohužel jsem před několika lety zjistila, že je to od endometriozy. Tím nechci říct, že u vás je to také tak. Příčin může být asi více. Každopádně mě ulevila laparoskopie, která mě endometriozy zbavila. Ale jen na čas, po určité době se mi to vrátilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2086
14.4.17 19:15

Mam to same pri ovulaci, nevim kolik je ti let, ale treba uz je ovulace ruzne.Mne pomuze lehnout a lezet, ale jednou jsem si vzala i cipek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
197
15.4.17 11:15

Mívám to tak různě, původně to bývalo vždy těsně před menzesem nebo po, ale teď to vychází tak všelijak, tento měsíc už dvakrát. Hodně mi to připomíná porod, nutí mě to tlačit a fakt neskutečná bolest. Je mi 32 a začaly ty bolesti teprve před třemi lety.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
3.5.19 19:26

Tyto nečekané bolesti mám od 25 let / je mě 62/.
Proděla jsem spoustu vyšetření a jedině to mohou být gynekologické srůsty po porodu.
Když bolest/ nepřeji nikomu / trvá více než hodinu, pomůže čipek od bolesti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama