Náhlá bolest hlavy, rozmazané vidění a brnění prstů

Anonymní
3.1.20 20:27

Náhlá bolest hlavy, rozmazané vidění a brnění prstů.

Ahoj., již několik let trpím na bolest hlavy bez jakéhokoliv důvodu. Výsledky mám v pořádku (naposled před rokem CT)
Dnes se mi stalo, když jsem dělala něco u PC, najednou jsme začala vidět rozmazaně, po chvíli mě začala šíleně bolet hlava, že jsem byla nucena si jít lehnout. Následně mi mravenčely prsty na levé ruce. Nevím jak, ale zaspala jsem to. Bolest hlavy i po pár hodinách pořád přetrvává.
Nevíte co s tím. Nemá někdo podobnou zkušenost? Můj doktor o me zdraví moc nejeví zájem.

Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
101
3.1.20 20:30

Manzelovi se takto projevuje migréna. Doporučuji návštěvu neurologa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4027
3.1.20 20:31
@Anonymní píše:
Ahoj., již několik let trpím na bolest hlavy bez jakéhokoliv důvodu. Výsledky mám v pořádku (naposled před rokem CT)
Dnes se mi stalo, když jsem dělala něco u PC, najednou jsme začala vidět rozmazaně, po chvíli mě začala šíleně bolet hlava, že jsem byla nucena si jít lehnout. Následně mi mravenčely prsty na levé ruce. Nevím jak, ale zaspala jsem to. Bolest hlavy i po pár hodinách pořád přetrvává.
Nevíte co s tím. Nemá někdo podobnou zkušenost? Můj doktor o me zdraví moc nejeví zájem.Děkuji

Trpim uplne na to stejny a je to migrena. Presne vzdy nejdriv zacnu rozmazane videt, pak me ne vzdy brnej prsty a zacne bolest hlavy. Docela na to pomahaj algifen kapky a hlavne spanek a klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
501
3.1.20 20:37

Nebo borelioza..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2574
3.1.20 20:41

Mně se takhle projevovala migréna :roll: a plus jsem k tomu zvracela a vadilo mi denní světlo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17270
3.1.20 20:43

Nemáš namoženou krční páteř? Při špatném sezení u PC to může být hned. Jinak rozmazané vidění a bolest hlavy jsem měla, když jsem hodně namáhala oči a od očaře jsem dostala brýle, ale to brnění rukou nevím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7354
3.1.20 20:54

Migréna od krční páteře, úplně ukázkové příznaky. Sežeň si od neurologa triptany, léky na migrénu a zjisti si spouštěče, ať se jich můžeš vyvarovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3644
3.1.20 20:57

Měla bys sedět u neurologa, místo u PC :think:
A tvůj doktor o tvé zdraví zájem jevit nikdy nebude, je to tvoje zdraví, ty musíš trvat na tom, aby tě pořádně vyšetřili a našli příčinu, nesmíš se nechat odbýt (ibalginem :cert: apod) :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1986
3.1.20 20:59

Migréna… Rozmazané vidění, aura, pak oslepnu na jedno oko a neskutečná bolest hlavy a brnění končetin. Je to od páteře. Časté spouštěče stres, ulek, káva, kakao, čokoláda, alkohol, ostré světlo… Pomáhá spánek, ticho, tma, studený obklad

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7787
3.1.20 21:07

Jaký mas krevní tlak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu