Náhlá bolest po pěti měsících kojení

10.11.19 22:52

Náhlá bolest po pěti měsících kojení

Milé maminky,

mám na vás dotaz. Již pět měsíců plně kojím syna (první dítě). Od začátku šlo vše bez problémů, ze začátku samozřejmě byly bradavky trochu bolavé, ale rychle se vše srovnalo. Teď, po pěti měsících, mě najednou z ničeho nic začaly bolet bradavky během kojení, nejvíc na začátku, než mléko začne téct. Je to velká ostrá bolest, přitom na prsou není nic vidět, bradavky nejsou popraskané ani jinak poškozené. Máte s tím některá zkušenost? Nevíte, čím by to mohlo být? Je to fakt nepříjemné.

Díky za každou radu!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5239
10.11.19 23:01

Ja to mela taky ale uz od zacatku, myslim ze je to nejaka vyssi citlivost na spousteci reflex…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.11.19 23:09

Mohla by to byt moucnivka - nema miminko v pusince bile flicky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.11.19 23:11

Mám to taky tak, synovi je rok a když se přisaje (má zuby ale nekouše mě) tak než mlíčko začne téct tak zatlačuju slzy, jak to občas bolí :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.11.19 08:37

Díky všem za odpovědi. Ze začátku mě kojení bolelo (tak dva týdny), ale pak se to srovnalo a bylo to úplně bez problémů. Mě právě překvapilo, že to začalo bolet tak najednou po tak dlouhé době, přitom se nic nezměnilo, tak pátrám po možné příčině. Moučnivka to snad není (každopádně nejsou žádné příznaky).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
342
11.11.19 08:44

Me to boli porad uz akoro pul roku :nevim: nic nepomaha, nekdy je to vic, nekdy min..a vic prave prso..jednou za mesic si davam pauzu a odsavam a pres den dam lahvicku..uplne citim pokazde, kdyz mi zacne tect mleko, nebo kdyz kojim z jednoho prsu a z druheho zacne tect, tak bolest..mam pocit, ze uz jsem si na tu bolest nak zvykla…i kdyz obcas zatlacuju slzy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama