Náhlá bolest pravého prsu

Anonymní
21.7.21 09:39

Náhlá bolest pravého prsu

Maminky nemáte prosím některá zkušenost s bolestí prsu. Už asi 4 dny mě bolí pravé prso z boku, jde mi to od podpaží k bradavce. Když zvednu ruku nahmatám bolestivou dlouhou jakoby žílu. Nejdřív jsem si myslela, že to mám namožené, ale bolí to stále. Už 2 roky nekojím a ani nejsem těhotná. K lékaři jdu 2.srpna.Tak se chci jen zeptat jestli s tím nemáte některá zkušenosti :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25163
21.7.21 10:32

Ano, v naproste vetsine to s prsem nijak nesouvisi a jde jen o zablokovana zada a drazdeni interkostalniho nervu. Bezna vec, zkus si zacvicit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.7.21 13:03

@mroe To mě taky napadlo. Máme teď malé štěně a nosím ho v ruce do třetího patra. Nejdříve to začalo bolestí v podpaží a teď se to rozšířilo i do prsu a když zvednu ruku a prohmatám tak cítím jakoby dlouhou žílu 8o

• Citovat
  • Nahlásit
25163
21.7.21 13:40
@Anonymní píše:
@mroe To mě taky napadlo. Máme teď malé štěně a nosím ho v ruce do třetího patra. Nejdříve to začalo bolestí v podpaží a teď se to rozšířilo i do prsu a když zvednu ruku a prohmatám tak cítím jakoby dlouhou žílu 8o

Tudy zadna nevede. A kdyz neco boli, kazdy si casem neco „nahmata“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2122
21.7.21 13:41

Souhlasím s výše psaným - mně se takto projevují potíže s páteří. Nervová zakončení jsou prostě úplně jinde, než kde je problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat