Náhlá bolest prsou na konci prvního trimestru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.19 20:55
Náhlá bolest prsou na konci prvního trimestru.

Ahoj všem jsem na konci prvního trimestru. 11tt a dnes najednou mne začala šílené bolet prsa a jakoby napnute bříško. Nic mne jinak neboli. Myslíte ze to nic není? Je to normální? Jsem ze všeho hned vyplasena. Děkuji všem.

Přečtěte si článek: Co jíst v prvním trimestru těhotenství?

Reakce:
Kriss Tina
Extra třída :D 10168 příspěvků 14.04.19 21:02

Jo mě prsa bolí nárazově celé těhotenství, nejvíc ze začátku, ale ještě teď ke konci se občas ozvou :D myslím že je to tím, že rostou. Stejně jako břicho, než se vždycky kus zvětší tak mám takové bolesti jakože mě to dole táhne, podobné jako menstruační bolesti.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.19 21:04

@Kriss Tina děkuji mne hrozné bolí bradavky. A teď ten divny tlak podbrisku jako napnute nebo takové divné ale bolest ne.

Kriss Tina
Extra třída :D 10168 příspěvků 14.04.19 21:06

Jo to pnutí je normalni, natahuji se vazy a připravují se na růst břicha :)

janka23
Ukecaná baba ;) 2025 příspěvků 15.04.19 08:20

Prsa me silene bolela cely prvni trimestr. Jak pnula a bolela. Zvetsila se o cislo a pul. Jsem ted prelom 29-20tt a boli me silene bradavky! Obcas je to mazec.

janka23
Ukecaná baba ;) 2025 příspěvků 15.04.19 08:22

A co se tyka bricha, to te bude take pobolivat cele tehotenstvi :) vse roste, natahuje se a povoluje :) ja si vzdy rikam:jen at to boli, vim, ze prcek si dela misto :)

Váš příspěvek
Reklama