Náhlá nevolnost a motání hlavy.

Anonymní
22.11.20 10:24

Náhlá nevolnost a motání hlavy.

Oživuji diskuzi-mám potíže s krční páteří i s bederní, takže nějaké pobolívání jsem zvyklá. Ale co se mi stalo teď mě docela vyděsilo. Stála jsem u sporáku a vařila a najednou mi vzadu v krční páteři něco luplo a začala se mi fest motat hlava. Musela jsem si čapnout na zem a chvilku to vydýchávat. Vstát jsem vůbec nemohla protože jsem byla na kolotoči. Rodina otevřela okna, napila jsem jsem a za chvilku to bylo dobrý. Teď se mi hlava nemotá, jen mě bolí vzadu za krkem i hlava.
Jak říkám s páteří mám své zkušenosti, ale tohle už mě docela vyděsilo. Mám jiné autoimunitní problémy, proto si říkám jestli se něco neděje. Zažily jste některá, že by tohle mohlo být jen od páteře? Ještě k tomu na nějaké extrasystoly, takže asi jsem rozhašená už úplně.:( Měli jste některá podobný problém? díky!

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
23978
22.11.20 10:31

Určitě to může být páteří, hlavně když jsi slyšela lupnutí. Stejně tak to může být taky ucho, může lupnout v něm.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3717
22.11.20 10:54

@vokishka

Dobrý postřeh! Ucho umí nadělat pěknou paseku s motanicí a rovnováhou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.11.20 11:04

Díky moc za postřehy, bude to asi to páteř, ucho mě nebolí. Už je to celkem dobrý akorát mě bolí vzadu za krkem.Ale ten šok když se to okolo všechno roztočí a neudržíte rovnováhu.:(

• Citovat
  • Nahlásit
23978
22.11.20 11:40
@Anonymní píše:
Díky moc za postřehy, bude to asi to páteř, ucho mě nebolí. Už je to celkem dobrý akorát mě bolí vzadu za krkem.Ale ten šok když se to okolo všechno roztočí a neudržíte rovnováhu.:(

Ucho neboli, jedna se o polohove vertigo, problem krystalku ve vnitrnim uchu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama