Reklama

Náhlá plynatost a říhání v 30 týdnu těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.13 22:54
Náhlá plynatost a říhání v 30 týdnu

Dobrý večer, omlouvám se za anonym, ale téma je pro mě trošku intimější i když asi normální.
Chtěla bych radu, jestli se to některé z Vás přihodilo a zda-li vyhledat pomoc lékařky. Ptám se, protože tam nechci z takovým problémem (jestli to je vůbec problém) chodit jen tak.
Poslední dva dny mě hrozně trápí křeče (ty naštěstí ustupují častou plynatostí) a říhání. Ale je to v extrémní míře kdyby to bylo párkrát za den a večer neřeším to vím, že se to může stávat jsem v třicátém týdnu. Nemám problém jít na wc ba naopak minulý týden jsem měla takové křeče v břichu, že jsem si opravdu myslela, že mám porodní bolesti po hodině kdy jsem seděla na wc mi pak došlo, že to porodní bolesti opravdu nejsou.
Ta plynatost je dejme tomu až 20 za hodinu říhání každých pět minut už to trvá druhý den, a upřímně z toho jsem dost unavená, bolí mě z toho v krku.Ted se strašně omlouvám za to jak to napíšu, je mi z toho stydno, ale prostě nevím co s tím při říhání mám pocit jako bych snědla zkažené vejce. Přitom jsem nejedla nic neobvyklého, měla jsem jen dvě tablety magnezia předevčírem večer na doporučení dr. včera a dnes už jsem je nebrala, protože mi pak začaly ty potíže. Další věc když si lehnu tak říhání odezní a zůstává jen plynatost.
Máte někdo podobnou zkušennost, je to normální v takové míře? Zavolat dr. či ne? :oops: nezlobte se, ale docela mě to začíná děsit.

Reklama

Reakce:

krysaricek
Ukecaná baba ;) 1646 příspěvků 19.12.13 23:39

Ahoj ja sice tehotna nejsem ale mam stejne problemy uz dlouhodobe, mam to k zanetu strev, diky tomu mi spatne funguji a toto se deje.Vim jak je to neprijemne, hlavne to neustale rihani nekdy je mi z toho az na zvraceni. Treba se to v tehu stava :nevim: ale nenechavej to jen tak! Radsi zajdi k doktorce.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.13 23:46

@krysaricek no já právě chtěla ještě počkat do zítra dopoledne a na nějaké rady :-) a odpolko bych kdyžtak volala, jak říkáš je to fakt nepříjemné bolí z toho hlava, unava nehledě na to že je to teda celkově na nic..ale děkuji moc za příspěvek.

krysaricek
Ukecaná baba ;) 1646 příspěvků 20.12.13 00:03

Urcite pockej jestli nema nekdo zkusenosti v tehu. Pokud nic tak dr. neodkladej. :) nemela si posledni dny neco tezkeho na traveni? Heled nebo jak pises zes mela tabletky, mohlo by to byt taky k tomu. Ja chvilku brala tablety na str. mikrofloru a mohla jsem se na wc ubehat a o jeste vetsim nadymani ani nemluvim. Nektere tablety tohle delaji, tak jestli to neni i tvuj problem :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.13 00:15

@krysaricek Měla jsem právě večer pře tím Magnesium dvě tablety..tak spíš zavolám dr. jestli ho neomezit, ještě jednou děkuju :kytka:

krysaricek
Ukecaná baba ;) 1646 příspěvků 22.12.13 07:08

Ahoj, tak jak to dopadlo? Volala si dr.?

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >