Náhlá změna chování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jaajule
Povídálka 44 příspěvků 23.10.14 12:10
Náhlá změna chování

Ahoj všichni, kdo tu jste :kytka:
Mám takový problém a chtěla bych názor třeba někoho kdo zažívá něco podobného ale i radu kohokoliv jinýho. Zároveň bych se chtěla hlavně vypovídat z toho všeho.

Jsem těhotná - 32tt, zhruba do poloviny těhotenství bylo všechno fajn, přítel se furt tulil k bříšku, na počítač moc nechodil, jen vyjímečně.. Jenže pak to začalo (zhruba 24tt) bydleli jsme v bytě v Praze nad námi jeho babička s maminkou - vyhodili je z bytu (nechce se mi rozebírat proč) no našel se jim byt jinde - přítel (dejme tomu Honza) začal vše financovat za ně, problém nastal v tom že Já chtěla dokupovat zbytek výbavičky co nejrychleji protože mi hrozí předčasný porod každým dnem. Na což Honza začal pít (tak lahev vína každý večer) obhajuje to tím že ho to uklidňuje od nervů co má.. Tudíž se začal vymlouvat že teď nemá, koupíme to další výplatu-takhle už podruhé.. A skoro celý měsíc se každý večer opakuje to samé „v 8 přijde z práce, sedne si k PC a hraje s "kamarády“ hry po netu, většinou tak do půlnoci pak se jde umejt a spát".. Sex už pomalu nevím co je a když tak je to 5 minut ráno užitek z toho má jen on a Já mužu bejt ráda že vůbec něco je, na malého se zeptá jen občas „zase kope?“ Žádné pohlazení, milé slovo, nic.. Když se ho ptám jestli se něco děje nebo zda mu mužu nějak pomoct tak se neděje prý nic.. Nechápu to, je najednou z ničeho nic jak vyměněný.. Nevím co mám dělat, trápí mě to, on o tom mluvit nechce aby jsme si třeba promluvili a nějak to vyřešili :nevim:
Poraďte prosím co s tím :hug:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
pikola
Generální žvanilka 20143 příspěvků 23.10.14 12:15

Tak evidentne ma starosti jest musi tahnout dalsi domacnost a ty s vybavickou. Kup jen to nejnutnejsi, zbytek se da poridit potom. Chvilku ho nech a uvidis.

Emilie
Generální žvanilka 20518 příspěvků 23.10.14 12:16

No, jestli živí dva další krky a další se má co nevidět narodit, tak to chápu, že má nervy. To bych měla taky. A taky chápu, že je nesmírně obtížné odkázat vlastní matku s babičkou do patřičných mezí, že on coby chlap je dále živit nebude. Poslat vlastní mámu do háje? To je opravdu svízelný. Stejně tak svízelný, jako má matka zavrhnout své dítě, které je ve výkonu trestu. To prostě někdy nejde. A taky chápu, že je z toho na nervy, protože se mu to nedaří. Ví, že má myslet hlavně na tebe, vytvářet rezervy zejména pro vás, ale… nedaří se. A coby chlap to prostě nemůže přiznat. proto se o tom s tebou nebude bavit, a nebude to s tebou řešit, bude ti odpovídat jak zaseklej gramofon, že je vše v pořádku. Ikdyž - není.

Že to řeší chlastem? No, to je věc jiná, to už není úplně dobré řešení… a on to moc dobře ví.

Jak tohle řešit, by asi záleželo na tom, co konkrétně ty dvě provedly, jak na tom jsou, tj. jak moc je nebo není potřeba jim pomoct…

carola
Kelišová 7389 příspěvků 23.10.14 12:23
@Emilie píše:
No, jestli živí dva další krky a další se má co nevidět narodit, tak to chápu, že má nervy. To bych měla taky. A taky chápu, že je nesmírně obtížné odkázat vlastní matku s babičkou do patřičných mezí, že on coby chlap je dále živit nebude. Poslat vlastní mámu do háje? To je opravdu svízelný. Stejně tak svízelný, jako má matka zavrhnout své dítě, které je ve výkonu trestu. To prostě někdy nejde. A taky chápu, že je z toho na nervy, protože se mu to nedaří. Ví, že má myslet hlavně na tebe, vytvářet rezervy zejména pro vás, ale… nedaří se. A coby chlap to prostě nemůže přiznat. proto se o tom s tebou nebude bavit, a nebude to s tebou řešit, bude ti odpovídat jak zaseklej gramofon, že je vše v pořádku. Ikdyž - není.

Že to řeší chlastem? No, to je věc jiná, to už není úplně dobré řešení… a on to moc dobře ví.

Jak tohle řešit, by asi záleželo na tom, co konkrétně ty dvě provedly, jak na tom jsou, tj. jak moc je nebo není potřeba jim pomoct…

Krásně napsáno :palec:

kjhui
Ukecaná baba ;) 2462 příspěvků 23.10.14 12:32

@Jaajule
hele a technická, když pije každý večer, máš jiný odvoz do porodnice kdyby to přišlo predčasně?

Jaajule
Povídálka 44 příspěvků 23.10.14 12:41

@kjhui to je problém druhej, když mě nebude moct odvézt moje mama která to k nám má cca 25 minut cesty autem tak mi zbývá jen sanitka..

A babicka je v pohodě, ma 11500 duchod a s jeho mamou si platej na pul byt za 10000,– mama ma vyplatu 7000,–takze by to v pohode zvladli ale nikdo nevi kam ty openíze jdou, jehi maminka vysosá penize s babicky a pak mu chodi plakat na rameno a delat dojemny sceny jak je to tezky a ze nema penize a Honza jde a ochotne vyplajzne tolik kolik si maminka rekne… ona ma jeste jednoho syna, ten je starsi o 3 roky nez Honza ale ten nemusi nic protoze byl prvni a vymodlenej.. a taky moc dobre vi jak to s maminkou je a rekl ze ji cpat penize jen tak nebude kdyz neni schopna vysvetlit na co jich vlastne tolik potrebuje..

Ivulka88
Ukecaná baba ;) 1835 příspěvků 23.10.14 12:44

@Emilie Musím říct, že souhlasím. :palec: Těžko radit a soudit, když nevíme jak to je s babičkou a maminkou. Možná to bude znít trochu drsně, ale já jsem v tomhle tom sobec. Pro mě je na prvním místě moje dítě, asi bych se mu snažila vysvětlit, že by tuhle situaci měl nějak vyřešit a přestat pít a vysvětlit mamince a babičce, že čekáte rodinu a teď potřebujete každou korunu. Asi bych teď nakoupila jen to nejnutnější a zbytek po porodu, až na tom budete lépe. :hug: Tím nemyslím přestat jim pomáhat, ale měl by se více zaměřit na tvoje potřeby a potřeby miminka… :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.14 12:55

U nas co se dozvedel manzel ze sem tehotna lita si kde chce nechodi domu chodi na eroticke seznamky kde si posila fotky a pise prasarny s zenskyma, me si nevsima na brisko no sem tam me pohladi tot vse, nic semnou mit nechce ikdyz sem se mu porad nabizela no asi tak..takze jsem zvedava co a jak bude dal, pritom miminko si velice pral

kjhui
Ukecaná baba ;) 2462 příspěvků 23.10.14 12:55

@Jaajule
no tak to je pěkné s tím odvozem teda.. to naopak většina lidí co znám si pár měsíců před termínem už nedá ani rumovou pralinku, mobily v nabíječkách a nádrž plná, protože „co kdyby“..

a to by mu nevadilo, že kdyby to na tebe přišlo dřív a on bude mít zase v sobě tu svoji večerní lahvinku, tak že nebude u porodu, nechá tě v tom samotnou, nebo v horším případě tam bude, ale ožralej a neschopnej?

merde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.14 12:57

Ze ta maminka nasekala nejake dluhy? :think:

Nika91
Závislačka 3621 příspěvků 23.10.14 13:00

Jo, tak s tím hraním bacha, můj to dělá do teď. Co já se kvůli tomu v těhotenství nabrecela :pocitac:
Ze začátku když jsme se snažili, tak mi hladil bříško a mluvil na něj, ale když jsem opravdu otěhotněla, tak jsem ho skoro musela nutit aby na to břicho vůbec sahnul. Čím víc to na me bylo vidět tím to bylo horší. A já brečela a brečela, hormony se mnou lomcovaly…
A to se ti nevěnuje vůbec? Ani chvilku během dne, týdne?

merde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.14 13:01

@Jaajule a ty jsi souhlasila, aby z vasich rodinych financi, zivil mamu, kdyz ani nevite, kam ty penize dava?

Emilie
Generální žvanilka 20518 příspěvků 23.10.14 13:02
@Nika91 píše:
Jo, tak s tím hraním bacha, můj to dělá do teď. Co já se kvůli tomu v těhotenství nabrecela :pocitac:
Ze začátku když jsme se snažili, tak mi hladil bříško a mluvil na něj, ale když jsem opravdu otěhotněla, tak jsem ho skoro musela nutit aby na to břicho vůbec sahnul. Čím víc to na me bylo vidět tím to bylo horší. A já brečela a brečela, hormony se mnou lomcovaly…
A to se ti nevěnuje vůbec? Ani chvilku během dne, týdne?

Já bych jen takovou vsuvku, můj manžel tohle nedělal nikdy, nějaký ťu´tu´tu k břichu, a táta je to jinak vzornej… :nevim:

Jaajule
Povídálka 44 příspěvků 23.10.14 13:05

@kjhui No argumentuje tim ze po vinu se neciti opilej a ze do nemocnice muze vest i s alkoholem v krvi, coz je sice pravda ale ja se nenecham zabit.. a nad tim ze bych rodila sama asi ani nepremysli a dela si srandu z toho ze tam stejne bude tak 5 minut protoze omdliva okamzite jak vidi vetsi mnozstvi krve nez je treba zaderka na prstu.. tak si stejne asi k porodu vezmu moji sestru, s tou bude aspon rozumna řeč..

@merde joo to si myslime vsichni jen on to furt nejak nevidi a maminku povazuje za nejsvatejsi a nejvetsi chudinku.. ja to nechapu :roll:

Jaajule
Povídálka 44 příspěvků 23.10.14 13:07

@Nika91 tak to mame jak pres kopirak..jak to u vas dopadlo?
@merde Samozrejme ze nesouhlasim ale na muj nazor se jaksi nebere ohled.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vyšší rodičovská se bude týkat jen dětí narozených od roku 2020

Výše rodičovského příspěvku od příštího roku vzroste. Na více peněz si... číst dále >

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyhazov Klause ml. bude ODS hodně mrzet, Fiala je politické jelito, hřímají lidé

Fakt, že výkonná rada Občanské strany demokratické (ODS) vyloučila ze svých... číst dále >

Kdo byl Jack Rozparovač? Britští vědci prý potvrdili, že vraždil polský přistěhovalec

Největší záhada kriminální historie je možná definitivně rozluštěna.... číst dále >