Nahlá změna chování u batolete

Anonymní
6.9.20 17:14

Nahla zmena chovani-batole

Ahoj holky, jdu si pro radu, jelikoz moc nevim kudy kam. Mam 2 a ctvrtletou holcicku, je to palicak, ale jinak strasne empaticka, sikovna, miluje lidi, nikdy me nepotrebovala, nevisela na me.. Nerikam, ze neznam vztekani, ale vzdy se nam to podarilo nejak vyresit. Pred 14 dny jsme odletely na dovolenou ( pouze s moji mamkou) a zacalo peklo. Male se asi i styskalo po tatkovi a tam jsem poprve zazila totalni hystericky zachvat. Od te doby se absolutne nemuzeme srovnat. Neustale jen mrci, vrci, strasne se vzteka, nespolupracuje. Krom rymy nevypada, ze by ji neco bolelo ( mluvi ve vetach, rika ze ji nic neboli)… me odstrkuje neustale.. pred 2 dny mi nakopla tehotnou kocku a dostala na zadek a od te doby je to proste horor. Jsem ted uplne opocena z predstavy, ze zitra s ni zustavam doma sama… mel jste nekdo neco podobneho?? Uz me napadaji i cerne myslenky, jestli nejit k doktorovi, zda to neni neco fakt vazneho… nebo jsem proste zhyckana fungujicim ditetem a tohle je normalni? U nas se fakt veci neresi mocensky, nikdo se nehada, s partnerem mame relativni pohodu a tohle me teda dostava, i ta jeji agresivita… :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12677
6.9.20 18:09

Mno, jestli jsi ve 2 a ctvrt letech jeste nezazila hysterak, tak sorry, ale jsi zhyckana :lol: Jako kopnout do kocky je hrozne pres caru, ne ze ne, zjevne ji ta zmena totalne vykolejila, jestli ma navic I rymu, to ja prskam taky :nevim: Zkusila bych byt co nejvic v klidu, na nejblizsich par dni nic neplanovat, dat ji cas se zase „usadit“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.9.20 18:13

@beruska9 ale jooo, myslela jsem ze zazila :lol: ale za poslednich 14 vim, ze ne :lol: jde do uplnyho amoku, uplne zatata, takrka v krecich… je fakt ze ma i poprve rymu… uz jsme doma 5 dni a vubec se to nelepsi :? na nasledujici dny jsem zrusila vse ( jeste teda uvidim skolku, tu miluje)… ja mam prave pocit, ze me opousti zenova zena 8)

• Citovat
  • Nahlásit
1779
6.9.20 18:55

No jsi zhýčkaná. Očividně si měla doma hodnou holčičku a ona teď moc hodná není. Ale neboj se. Je to období a přejde to. Kolem 2 let to má většina dětí. Holt se teď bude více projevovat a ne jen souhlasit a kývat :lol: dej jí čas. Srovna se. A btw, u nás by ti ji do školky s rymou ani nevzali. Nebo normálně ji, ale teď v době corony ne :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.9.20 19:31

@mamina89 no andilek nebyla ani pred tim, nekyvala ani tehdy ( ani to nevyzaduji)… diky za uklidneni ze tohle obdobi je fakt normalni, me proste vydesil ten rychly obrat. Jinak rymu ma z klimatizace a uz dozniva takze predpokladam, ze ve stredu jiz bude fit ;)

• Citovat
  • Nahlásit
840
6.9.20 22:03

Mám zhruba stejně starou dceru, nyní jsem těhotná na rizikovém a musím dodržovat klid na lůžku.
Od té doby, co se jí tolik nevěnuji jako před tím je to docela horor.
Háže po nás věci, mlátí do nás, háže s hračkami :cert:. Ví, že to co dělá není dobré, ale furt nás testuje a zkouší. Jediné co pomáhá je na ní zařvat, bohužel.
Doufám, že to co nejdřív přejde a bude to hodná holčička. Myslím, že je to prostě jen období vzdoru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama