Náhlá ztráta chuti k jídlu - příčina?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
8.6.22 17:47

Náhlá ztráta chuti k jídlu - příčina?

Poslední týden, dva, si všímám, že jsem celkem ztratila chuť k jídlu a moc nejím - respektive ta chuť k jídlu se už celkem vrátila, ale ne úplně a prostě za den sním třeba jen jedno velké jídlo a i když mám celkem hlad, tak stejně se nedonutim něco sníst - respektive když už, tak sním toho strašně málo se mi zda - třeba dneska jsem si objednala kuře s rýží z jedné restaurace na oběd, protože jsem na to měla strašnou chuť, od rána jsem měla jen jedno jablko a toho kurete a ryze jsem snedla sotva půlku té porce a to nebylo nějak moc :nevim: k tomu si dala přes den sklenku mléka a vody a jsem ted v pohodě…ale vím, ze je to celkem málo. Nemocná nijak nejsem, jen mám ted MS, tak nevím, zda to není tím…? Ale je to takové náhle, takže spíše si myslím, zda to neni stresem a nějakou depresi - protože před 2 týdny se se mnou rozešel přítel, kterého jsme opravdu hodně milovala a tak me to hodně zabolelo, taky jsem měla ted zkouskove období a nějaké další problémy. Tak zda to není i stresem… :think:
Případně na jake vyšetření když tak jít? Bude to spíše asi psychické? Takže asi spíše k psychologovi nebo se bojím, zda to není i něco vážného, někde jsem četla ze to muže byt příznak i rakoviny :,( (ale jsem mladá a tak doufám, že to hrozí v menším případě) :nevim:

Děkuji předem za odpovědi

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
43656
8.6.22 17:59
@Anonymní píše:
Poslední týden, dva, si všímám, že jsem celkem ztratila chuť k jídlu a moc nejím - respektive ta chuť k jídlu se už celkem vrátila, ale ne úplně a prostě za den sním třeba jen jedno velké jídlo a i když mám celkem hlad, tak stejně se nedonutim něco sníst - respektive když už, tak sním toho strašně málo se mi zda - třeba dneska jsem si objednala kuře s rýží z jedné restaurace na oběd, protože jsem na to měla strašnou chuť, od rána jsem měla jen jedno jablko a toho kurete a ryze jsem snedla sotva půlku té porce a to nebylo nějak moc :nevim: k tomu si dala přes den sklenku mléka a vody a jsem ted v pohodě…ale vím, ze je to celkem málo. Nemocná nijak nejsem, jen mám ted MS, tak nevím, zda to není tím…? Ale je to takové náhle, takže spíše si myslím, zda to neni stresem a nějakou depresi - protože před 2 týdny se se mnou rozešel přítel, kterého jsme opravdu hodně milovala a tak me to hodně zabolelo, taky jsem měla ted zkouskove období a nějaké další problémy. Tak zda to není i stresem… :think:
Případně na jake vyšetření když tak jít? Bude to spíše asi psychické? Takže asi spíše k psychologovi nebo se bojím, zda to není i něco vážného, někde jsem četla ze to muže byt příznak i rakoviny :,( (ale jsem mladá a tak doufám, že to hrozí v menším případě) :nevim:Děkuji předem za odpovědi

Ja bych šla na běžný odběr krve. A prostě si dala klid. Jsi chvíli po rozchodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1896
8.6.22 20:04

Píšeš poslední týden/dva a že před dvěma týdny jsi se rozešla s přítelem. Viděla bych souvislost.
Pomalu se začínáš rozjídat, tak bych ještě chvilku posečkala a teprve pak to případně řešila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat