Nahlášení drog na policii

Anonymní
7.11.20 12:38

Nahlaseni drog na policii

Ocitam se na psychyckem dne a v pasti.To ze me napadl pritel, je uz ode mne pryc to jsem rada a resi se to na policii, ale to ze muj byvaly napraskal ze bere drogy a ja to ted musim vse objasnit na policii co a jak a odkud to bral to se mi fakt nechce se do toho plest a napraskat to, jelikoz nechci mit na svedomi, ze mu pomuzu do basy jelikoz je v podmince. A co je nejhorsi tak, ze mu bude jasny kdo to praskl tak se bude branit, ze jsem si dobrovolne od nej taky vzala. Bohuzel to je pravda trochu mi namichal do piti, a ja si to dobrovolne vzala jelikoz jsem chtela vedet co to udela sembou. Jednou a vickrat jsem uz nechtela.Tak a co ted na te policii?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2146
7.11.20 12:43

Rekni pravdu to je to nejlepsi co muzes udelat. Pokud je to clovek co patri do basy tak at tam je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18802
7.11.20 12:46

To víš že jo, ještě ho chraň :poblion: on může nakvakat co chce, užívání drog trestné není, takže i kdybys to šňupala na kila, nic protiprávního jsi neudělala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23972
7.11.20 12:50

Tak kkdyz sam sebe udal, ze bere drogy, tak o co jde? Ale cely příspěvek je hodně zmateny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23972
7.11.20 12:51
@Anonymní píše:
Ocitam se na psychyckem dne a v pasti.To ze me napadl pritel, je uz ode mne pryc to jsem rada a resi se to na policii, ale to ze muj byvaly napraskal ze bere drogy a ja to ted musim vse objasnit na policii co a jak a odkud to bral to se mi fakt nechce se do toho plest a napraskat to, jelikoz nechci mit na svedomi, ze mu pomuzu do basy jelikoz je v podmince. A co je nejhorsi tak, ze mu bude jasny kdo to praskl tak se bude branit, ze jsem si dobrovolne od nej taky vzala. Bohuzel to je pravda trochu mi namichal do piti, a ja si to dobrovolne vzala jelikoz jsem chtela vedet co to udela sembou. Jednou a vickrat jsem uz nechtela.Tak a co ted na te policii?

Radeji ocituju, tady se rado maže :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.11.20 13:00

No jestli je to naka smažka a ještě bije svou holku tak rozhodně řekni vše co víš. Tenhle odpad bude rád že má postel a jídlo na pár let zajištěné bohužel. A za co pak je v podmínce? Napadení či krádeže? Zamysli se nad svim životem tohle si tahat domu ta to určitě nestojí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
558
7.11.20 13:00
@Anonymní píše:

Pokud budeš na policii proti němu vypovídat, tím myslím že řekneš, že ti to dal, kde to sháněl atd., počítej s tím, že mu přišijou distribuci a určitě skončí v lochu, pokud za to má podmínku. Nehledě na to, že pokud sis od něj vzala něco dobrovolně a teď ho chceš na policii za to udat, zrovna v pohodě mi to nepřijde, hlavně mi vůbec nepřijde v pohodě mít takového člověka vedle sebe a muset něco takového řešit. Já na Tvém místě, bych na fízly nešla, pokud ano hodně bych rozmýšlela co vypovím, protože tím že ho tam udáš to nekončí, budeš předvolaná k soudu a tyhle tahanice já bych si na Tvém místě odpustila. Záleží na úhlu pohledu, na tom co ten dotyčný pro tebe v životě znamenal… a hlavně pak u soudu být schopná dívat se mu do očí… Nevím, nevím holka, dala bych ruce pryč, ale je to tvoje volba.
Jo a to že by řekl na policii, že sis od něj nějakej sajrajt vzala, toho se fakt neboj, podřízl by si pod sebou akorát tak větev :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5559
7.11.20 13:03

Nemyslím to zle, ale jestli jsi psychicky na dně tak to z tebe policajti stejně dostanou :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14602
7.11.20 13:19

Užívání drog není trestné. Trestná je výroba a distribuce.

Jestli máš hokej v nějakém problému se zákonem, zavolej do občanské poradny a prober to s nima, s tím, že jim, prosím, situaci vysvětli celou a podrobně a hlavně věcně - to co tady popisuješ je ne moc srozumitelný zmatek.

https://www.obcanskeporadny.cz/cs/poradny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.11.20 13:56

Ja bych to az tak neresila, ale vlozil se do toho byvaly a stoji si za tim, ze to mam vyresit a napraskat to na nej a ja jsem ted v koncich.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.11.20 13:58

A podminku ma za ublizeni na zdravi.Ja to nechci az tak resit, ze to pujde vylozene k soudu a budu tam stat proti nemu :( budou mu policajti, rikat odkud maji informace?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.11.20 14:01

@vokishka neudal sam sebe, ja se prorekla pred byvalym a on to ted chce takhle resit, ze to bral casto a odkud to bere a vse mam ja napraskat.

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
14602
7.11.20 14:09
@Anonymní píše:
@vokishka neudal sam sebe, ja se prorekla pred byvalym a on to ted chce takhle resit, ze to bral casto a odkud to bere a vse mam ja napraskat.

A co kdyby ses vykašlala na chlapy co tě nutí dělat něco co necheš a nebo ti ubližují přímo fyzicky a začala se starat o to, co chceš ty a pečovat sama o sebe?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28413
7.11.20 14:09
@Anonymní píše:
A podminku ma za ublizeni na zdravi.Ja to nechci az tak resit, ze to pujde vylozene k soudu a budu tam stat proti nemu :( budou mu policajti, rikat odkud maji informace?

A toho chceš jako litovat a nevypovídat podle pravdy, jo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15720
7.11.20 14:14
@Anonymní píše:

A co je ti prosím tě do bývalého? To se k němu chceš vrátit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama