Nahlášení na úřad prace

Anonymní
13.9.20 19:18

Nahlášení na úřad prace

Chci se zeptat.:.
V pondeli mi konci smlouva v praci, mela jsem ted zbytek dovolene, takze jsem mela cas hledat praci, jenze v tydnu se mi maji ozvat, z nove prace, jestli ke berou, nekdy na konci tydne se maji ozvat a tal nevim, jestli se mam jit v pondeli nahlásit.. nebo jak to je

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8871
13.9.20 19:25
@Anonymní píše:
V pondeli mi konci smlouva v praci, mela jsem ted zbytek dovolene, takze jsem mela cas hledat praci, jenze v tydnu se mi maji ozvat, z nove prace, jestli ke berou, nekdy na konci tydne se maji ozvat a tal nevim, jestli se mam jit v pondeli nahlásit.. nebo jak to je

No když ti v pondělí končí smlouva, tak jsi v pondělí ještě zaměstnaná. Takže nejdřív v úterý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16691
13.9.20 19:57
@Anonymní píše:
V pondeli mi konci smlouva v praci, mela jsem ted zbytek dovolene, takze jsem mela cas hledat praci, jenze v tydnu se mi maji ozvat, z nove prace, jestli ke berou, nekdy na konci tydne se maji ozvat a tal nevim, jestli se mam jit v pondeli nahlásit.. nebo jak to je

Na ÚP se nemusíš hlásit vůbec. Co se týká ZP, tak ho máš placené až do konce září, ale do 8 mi dnů je myslím povinnost nahlásit, že jsi nezaměstnaná.. Co se týká úp, pak když se nahlásíš do 3 dnů od konce zaměstnání, pak ti to bude navazovat na zaměstnání. Jinak se můžeš přihlásit kdykoli. Pokud máš nárok na podporu, tak čím dřív, tím líp.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3869
13.9.20 20:22

Tak bych se asi nahlásila, protože přece nevíš, jak dopadne to případné budoucí zaměstnání. Vůbec Tě nemusí vybrat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73240
13.9.20 20:37
@dedrichov píše:
Tak bych se asi nahlásila, protože přece nevíš, jak dopadne to případné budoucí zaměstnání. Vůbec Tě nemusí vybrat.

Tak se muze nahladit, az ji nevyberou, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3869
14.9.20 19:53
@j.a.n.i1 píše:
Tak se muze nahladit, az ji nevyberou, ne?

To ano, ale říkala jsem si, když se změna má hlásit do 3 dnů, tak aby nebylo zbytečné hlášení na vzp a platba pojistného za chybějící dny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16691
14.9.20 20:08
@dedrichov píše:
To ano, ale říkala jsem si, když se změna má hlásit do 3 dnů, tak aby nebylo zbytečné hlášení na vzp a platba pojistného za chybějící dny.

Nic platit nebude. Do konce září odvedl pojistné zaměstnavatel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama