Nahlášení v porodnici

140
28.9.20 11:38

Nahlášení v porodnici

Ahojky, chci se zeptat, jak je to s nahlášením do porodnice. Mám podruhé plánovaného císaře akorát pokaždé jinaci dr na gynde a mám v tom nějaký guláš. Poprvé mě gynekolog odeslal ve 36tt do pece porodnice, tam jsem přišla, dali mi myslim termín, udělali ktg, dali termín císaře, řekli at si vylitam predoperacni a hotovo. Protože to bylo do vanoc tak už jsem žádné kontroly neměla. Teď jsem 37+1 v patek tzn 37+5 budu mít kontrolu ještě na gynde a pak pry ještě jednu ve 38+5 a pak me posle do porodnice. Přijde mi to pri plánovaném císaři hrozně pozdě, na to ze se synem jsem rodila 38+2, taky o dva dny dřív nez jsem měla v plánu císař. Ale už jsem byla aspoň vedena v porodnici a měla vylitane to predoperacni. Teď jako nevim co mám dělat, ještě mi dr v patek říkala ze to vypada ze to bude dřív ale ze by mě poslala do porodnice to ne :nevim: Stresuje mě už jen to, ze se nahodou rozrodim zase dřív a nebudu mít vylitane ani to predoperacni. Zbytečně budu cekat na výsledky krve a budou dělat ekg nebo něco v porodnich bolestech, přijde mi to nesmyslné. Volali jste si některá dřív do porodnice kde budete rodit, “aby o vás vedeli?” Nebo co mám podle vás dělat? Mám přijít případně najednou rodit do nemocnice kde o mě vůbec neví? Zítra tam asi cinknu jestli se tam mám nějak registrovat nebo něco, ať se mnou pocitaji. Já jsem měla za to ze ve 36tt posílají automaticky do pece porodky :think:

Dekuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16605
28.9.20 11:41

@Sarusss Ne, záleží na doktorovi. Některý posílá až ve 40tt. A myslím, že i teď je posunutý ten 36tt. Pro klid duše, můžeš zkusit do porodnice zavolat a domluvit se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13830
28.9.20 11:51

Nyní se běžně posíla do porodnic až ve 40tt. Ale já bych na odeslání do porodnice nečekala (proč jako? ) pokud jde o plánovaného císaře a domluvila se tam s nima.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9961
28.9.20 12:06

Letos se změnila pravidla a máš být v péči gynekologa až téměř do konce. Jak se to řeší s císařem teda nevím. Zkus tam zavolat a domluvit se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4309
28.9.20 12:44

Jdu taky na plánovaný císařský řez. Psala jsem mail do porodnice a sám primář mi napsal, ať se cca ve 34 tt obrátím na ambulanci por. sálu a že to domluvíme a naplánujeme. Takže bych s tím neotálela a volala porodnici. U první sekce mi praskla voda v 37+6 a byla jsem ráda, že je vše domluvené.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
140
28.9.20 14:00

Zítra tam hned cinknu, myslela jsem na to už v patek odpo, říkám ze v pondělí hned volam a nedošlo mi ze je svatek, tak tu nad tím doumám. A pravě proto ze jsem to poprvé řešit nemusela tak jsem z toho taková vyjukaná. Nebo spíše jsem myslela ze se tam chodí až mě tam odešle gynekolog :think: s takovou tam totiž přijdu a buď hned dostanu termín za dva dny nebo budu rodit dřív než mě tam vůbec odešle :roll: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.9.20 14:31

Loni v lednu me kvuli planovanemu cisari predala gynekolozka do pece porodnice v 37tt. Cisar byl v 39tt. Krev a ekg se stihlo uplne v pohode, byla jsem i na jednom monitoru v porodnici.

• Citovat
  • Nahlásit
140
29.9.20 13:52

No volala jsem dneska do te porodky, a říkám jestli není pozde ze mě tam chce dr odeslat až 38+5 a nebudu mít ještě nic vylitane navíc to bude patek takže na predoperacni už mě dr ani nevezme po kontrole. A v pondělí už budu 39+ teprv zacinat vybehavat predoperacni. V porodnici mi říkala ze jestli mám plánován císař tak ze je ideál aby mě dr do porodnice poslala ve 36tt, kvůli naplanovaní, termínu, atd. no… :roll: tak to už teď máme tyden spozdeni. Tak volam na gyndu, a tam mi pro změnu sestra řekla ze to tak už vůbec nemusi být, a ze mi stejně daji jenom termín císaře a nic víc, ze už ani ozvy nedělají v porodnici dřív než v termín. Tak ji rikam ze jsem si mohla aspoň vylitat to predoperacni. No ne… mám přijít normálně v patek, takže to si budu trvat na tom at mě posle do te porodnice… a ne až za tyden. Stejně to predoperacni si budu moct vylitat zase až další pondělí, a v patek mě snad vezmou po kontrole ještě v te porodce ;) ale řeknu vam, ochota sama vsude. Zprotivili mi ráno už jen tím, jak je člověk otravuje když po nich něco chce. A hlavně, každý říká něco jineho :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama