Náhlé buzení v noci

99
10.10.21 11:11

Náhlé buzení v noci

Čauky mamky, mám takový dotaz. Mám syna 8 měsíců. Když jsme začali dávat kaši (dávám hustší konzistenci páč tekutou snad schválně nepolyká :lol: ), tak se naučil spát celou noc. Pak se nám začaly klubat zoubky a začal sw budit. Připisovala jsem to dané situaci a někde našla, že nekteré děti naopak neodmítají jidlo, ale chtějí více, to se ale dělo pouze v noci. Když se zoubky vyklubaly, tak zase spal 2-3 dny vkuse a teď se mi zas budí. Je to pouze 1× za noc po 8-9 h, ale spíš mi jde o to, jestli třeba nevečeří moc brzo (18:30-45) nebo je ta kaše málo hutná nebo myslíte, že mohou zoubky růst tak rychle za sebou? Jedničky se vykluvaly před týdnem. Vůbec nevím, za jak dlouho by mohly růst další. Vstávání mi nevadí, spíš jsem zvědavá, co by mohla být příčina. Klidně bych dávala véču déle, ale už je unaven a kolem 19:30 se chce uložit. Taky krásně usínal sám a teď vyžaduje být s někým, tak ho s manželem hladíme a musime dělat šš a to zabere a za pár minut je tuhoš. Takový pár změn, tak by mě zajímalo, čím by to mohlo být. A taky co mě zarazilo, kaká snad 4-5× denně, taky jsem si řikala - zoubky? co myslíte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2870
10.10.21 15:11

Spanek se meni. Deti se budi nebo uz neusinaji sami nebo naopak. Nemusi to mit zadnou pricinu. Ruzna obdobi se proste stridaji. Spi pekne. Nema cenu hledat problemy, kde nejsou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
99
10.10.21 16:19
@Oriseka píše:
Spanek se meni. Deti se budi nebo uz neusinaji sami nebo naopak. Nemusi to mit zadnou pricinu. Ruzna obdobi se proste stridaji. Spi pekne. Nema cenu hledat problemy, kde nejsou.

To je taky pravda :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat