Reklama

Náhlé motání hlavy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.18 06:37
Náhlé motání hlavy

Ahoj,
včera večer jsem naprosto v klidu seděla u počítače a nejednou mě začala lehce brnět celá hlava a po chvíli se mi začala šíleně točit. Potom se mi přidal do celého těla šílěný třas, který mi nešel nějak omezit. Potom jsem si změřila tlak. Oproti mýmu normálu byl výrazně vyšší. Všechno potom tak nějak přešlo a dneska ráno jsem už víceméně v pohodě. Něco podobnýho se mi stalo už na jaře. Prošla jsem všechny možný vyšetření a jsem naprosto zdravá. Může to být ze stresu?

Reklama

Reakce:

Lychee13
Závislačka 3047 příspěvků 08.10.18 07:19

Může to být od krční páteře.

Peťuláková
Kecalka 153 příspěvků 2 inzeráty 08.10.18 08:26

Já motolici mívám tak jednou za půl roku. Obzvláště přes noc. Probudím se - zrovna jako včera - a nešlo to zastavit. Rychlé motání hlavy, pocit na zvracení a třas. Přes den jsem pak už relativně v pohodě, jenom když se předkloním, tak je zle. Je zvláštní, že i přes cviky na záda, jsem se motolice nezbavila. :?

Ou
Kelišová 5095 příspěvků 08.10.18 08:33

Ano - může to být kombinace nezvládané úzkosti- nekompenzovaného stresu a s tím související blokace páteře a navíc vyššího tlaku.

Začni chodit na fyzioterapii a kromě nápravného cvičení na páteř taky potřebuješ dostatek aerobního cvičení - rychlá chůze, běh, plavání, kolo, tanec a podobně - kromě zlepšení držení těla a základního zpevnění to pomáhá odbourat hormony, které se do těla vyplavují při stresu či úzkosti a snižuje to krevní tlak.

No a pokud by ani přidaný pohyb nepomáhal s úzkostí, tak to chce psychoterapii.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Nejslavnější „ubeři“ v Česku: Koho z řad hvězd jako taxikáře můžete potkat i vy?

Exekuce, trestní stíhání nebo dokonce pobyt ve vězení. To jsou hlavní důvody,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >