Náhlé motání hlavy, hučení v uších, studené ruce

1451
10.4.13 00:04

Náhlé motání hlavy,hučení v uších,studené ruce

AHoj,
holky, sla jsem si pred chvili lehnout a z ničeho nic mi začalo tak divně slabě hučet v ušich..najednou se mi udělalo tak divně - pocit na omdlení, studené ruce.. Normalne se bojim nevim co to je. Manzel je na noční a v posteli mi spi trileta holčina. Minuly tyden jsem začala brat po 20ti letech antibiotika, dnes je dobrala, mela jsem anginu.. Nemuze to byt od toho?? Mam nohy oprene o stenu a studene na čele..a čekam až se udela lip…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31603
10.4.13 00:10

Nemůže to být z vyčerpání, že jsi po nemoci? Nízký tlak, teď se mění počasí, tak třeba i to má vliv (mě se v druhém těhotenství udělalo takhle blbě při bouřce, břicho nic, ale děsnýho motáka, tlak někde u kotníků, černo před očima, studený pot, fuj). Pokud to jde, tak jdi a vypij alespoň 0,5l vody, to by mohlo pomoct na tlak, nebo třeba na mírnou dehydrataci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1451
10.4.13 00:12

Neprisla jsem si vyčerpaná, trochu unavenějsi to ano..ale uz mi bylo lip. Tohle se mi nikdy nestalo… lezim s nohama nahore a cekam co bude

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8816
10.4.13 00:14

Anemie. Tipla bych.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1451
10.4.13 00:16
@Loki01 píše:
Anemie. Tipla bych.

Co to je? nemysli mi to..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35029
10.4.13 00:17

Takhle mi je, když mi náhle klesne tlak :nevim: Stává se mi to i při ATB, většinou je mi mizerně první den, kdy je beru a pak den po vysazení léků :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1451
10.4.13 00:20
@ixule píše:
Takhle mi je, když mi náhle klesne tlak :nevim: Stává se mi to i při ATB, většinou je mi mizerně první den, kdy je beru a pak den po vysazení léků :think:

Ja ATB brala fakt po 20ti letech, bylo mi fakt blbě a dnes dobrala platicko. Byli to ATB na 6 dní po 12 hodinách… :think: Takze by to mohlo byt od toho??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
522
10.4.13 00:28

Tohle mi dělá, když mi blbne tlak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8816
10.4.13 00:28
@darkblack píše:
Co to je? nemysli mi to..

Chudokrevnost.
Mas silnější ms?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4578
10.4.13 00:30

Studené ruce budou příznakem nedokrvení (patrně nízký tlak), hučení v uších a pocit na omdlení může být cokoli - problém středouší, krční páteře, hlavy, hromonální nerovnováhy… těžko říct.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1451
10.4.13 00:35
@Loki01 píše:
Chudokrevnost.
Mas silnější ms?

Nemám. Tohle se mi fakt nikdy nestalo. Mívám motání hlavy (od krční páteře jak uz tu někdo psal..) ale takhle zle mi nebylo nikdy.. Nedavno jsem byla (v lednu) na celkové prevenci (krev, moc) vse v pořádku. Snad to bude jen kvuli ATB.. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35029
10.4.13 00:36
@darkblack píše:
Ja ATB brala fakt po 20ti letech, bylo mi fakt blbě a dnes dobrala platicko. Byli to ATB na 6 dní po 12 hodinách… :think: Takze by to mohlo byt od toho??

Mohlo, ale samozřejmě nemuselo, to ti bohužel nikdo na dálku nepoví :nevim:
Od porodu se mi to stává třeba i při MS. U mě je to prostě jen nízký tlak, už jsem sebou párkrát někde i švihla, tomu vždy předchází právě to hučení v uších, rozostřuje se mi vidění, začne motat hlava a mám cca 30 sec., abych si někde sedla nebo ještě lépe lehla, pokud to neudělám, tak se kácím :nevim: stačí ale pár minut ležet a je to hned zase lepší :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1451
10.4.13 00:42

Nu tak uvidim jak mi bude zitra.. pokud to se mnou nesekne :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
143
10.4.13 00:45

Ahoj, přispěju taky svou troškou do mlýna..to co darkblack popisuješ se mi také stalo (a stává),obvykle to bylo tlakem, nervy, poté co jsem se v práci málem vyvratila, byla jsem na celkovém vyšetření moč, krev, tlak, ekg..nic zdravá jak rybička..a dnes jdu k dr. znovu protože sotva se hýbám…vypadá to na krční páteř. Záda bolí že slzím a mám pocit krunýře kolem žeber pod prsy..nyní se mi taky pomotává hlava, ruce jak led..no každopádně ti držím aby to nic nebylo. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8816
10.4.13 08:44
@darkblack píše:
Nemám. Tohle se mi fakt nikdy nestalo. Mívám motání hlavy (od krční páteře jak uz tu někdo psal..) ale takhle zle mi nebylo nikdy.. Nedavno jsem byla (v lednu) na celkové prevenci (krev, moc) vse v pořádku. Snad to bude jen kvuli ATB.. :think:

No tak já jsem třeba hemoglobin měla v pořádku, ale ferritin uz nízký a to se normálně na preventivce nedělá. Ta dva týdny už jsem byla chudokrevna. A hucelo mi v hlave slusne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama