Reklama

Náhlé noční buzení 18m chlapečka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lenulexp
Povídálka 18 příspěvků 04.10.18 14:04
Náhlé noční buzení 18m chlapečka

Zdravím :) Asi 2měsíce zpátky jsme se s manželem odstěhovali z ložnice a udělali z toho pokojík. Malý od narození spinkal v noci krásně. Po vystěhování taky, ale poslední cca týden se v noci budí s totálním pláčem. Dám mu umělé mléko, přebalím plínku, uklidním ho a odcházím. Do 5min zase řev a furt dokola..přijdu, uklidním, odejdu a zas. Jednu noc to takto bylo i dvě hodiny! Zuby má všechny venku, max nemusí mít stoličky uplně celé venku nevím. Do toho jsem od včerejška marod, takže skvělé noci. :zed: Vždycky spí po obědě cca hodku a půl až dvě a dneska? 30min. Dala jsem mu po obědě mlíko ještě (jako vždy) tak mě napadá, či ho nezačalo z toho bolet bříško? Večer před spaním taky ještě dostává mléko, bez něho nechce usnout. Teď měl jiné plínky, brali jsme z Lidlu, ale žádné opruzeniny nemá nic, tak si nemyslím že v tom bude problém. Ale fakt mě nenapadá čím to může tak z ničeho být :nevim: Taky se vám stalo něco podobného? Nebo co s tím?? Už toho mám někdy fakt plné kecky :zed: :,( :lol:

Reklama

Reakce:

Blahuše
Kecalka 324 příspěvků 04.10.18 14:12

Myslim si, ze takovych podobnych zmen ve spankovem rezimu se jeste nekolikrat dockas a neni to nic zvlastniho. Muze to souviset s vyvojem ditete, muj syn spal hur vzdy kdyz se naucil neco noveho v pohybu - zacal si sedat, chodit atd. Dalsi moznosti je, ze predtim podvedome vedel, ze jste v jednom pokoji a byl v klidu a ted se sam boji. Muze to souviset i s teplotou v pokoji - nezacali jste topit? Chapu, ze jsi unavena, z tech klidnych noci skok opacnym smerem je narocny, ale snad te uklidni, ze se to obvykle casem proste vrati zpet..

iwa83
Kelišová 6318 příspěvků 04.10.18 14:19

Děti se mění. A ve chvíli kdy si u nás řeknu jak je něco fajn, tak se to změní na 100%. Možná má intenzivnější zážitky, možná se mu začínaj zdát sny. :nevim:
Jestli je marod, tak hold se budí i tím, že se mu něco děje v těle a on neví jak se s tím poprat, je malinký.
Co s tím? Nic, vydržet, vstávat, utišit, pohladit. Je to jen období. Nebo si ho po dobu nemoci vezmite k sobě do postele. Je to určitě praktickejší než k němu vstávat a utíkat do jiného pokoje. Já to tak s dcerou dělám…

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1911 příspěvků 04.10.18 14:25

@lenulexp tohle je hodne častý a naprosto normalni jev, proste dozrává nervová soustava, dite zpracovává vjemy a události dne. ja jsem na tohleto synovi začala podávat homeo Sedalia - za tyden byl naprosto v pohodě (ale u něho tyto stavy trvaly uz asi 2 mesice). nevim, jestli zabralo homeo nebo by to přešlo i samo, ale asi za půl roku se to opakovalo, nečekala jsem na nic a sedalii nasadila po par nocích, a opet do tydne klídek. ja verim, ze to proste zabralo.

Gortyna
Kecalka 383 příspěvků 04.10.18 14:28

Malému je 21 m a poslední týden se budil a běhal k nám do ložnice a nechtě l zpátky. Tak jsem přemýšlela co se děje, co je jinak a ona mu byla zima! Stačilo zapnout topení, přikrýt a zase hezký spinká.

lenulexp
Povídálka 18 příspěvků 04.10.18 14:32

@Blahuše No jen je mi právě divné,že přes měsíc a půl spinkal sám vklidu,ani jedno probuzení. A ted poslední týden toto. Jojo už topíme, i to na to může mít nějaký vliv?? Jinak nějaká optimální teplota v pokojíčku??

lenulexp
Povídálka 18 příspěvků 04.10.18 14:33

@iwa83 On u nás v posteli neusne. Ani když si ho dám vedle sebe,prostě se „probudí“ a začne řádit, na toto není zvyklý s náma spát v jedné posteli.

lenulexp
Povídálka 18 příspěvků 04.10.18 14:36

@Gortyna Náš malý pod peřinou neusne :D On nesnese na sobě ani deku,prostě nic. Peřinu má v postýlce,ale vždycky natlačenou v rohu u nohou :D Jinak spí v body a v overálku,to si myslím že stačí ne?? A v místnosti má kolik stupnu? My tam už taky topíme a má tam teploučko

Gortyna
Kecalka 383 příspěvků 04.10.18 14:49

Ráno tam bylo mezi 24-25, mě syn spí v pyžamu a beru to tak, jak by bylo příjemné mě spát bez přikrývky, protože se samozřejmě odkope

Gortyna
Kecalka 383 příspěvků 04.10.18 14:52

Jo a prikryvam ho až když usne, popřípadě ještě jednou než jdu spát já, pokud je zapotřebí, dávám jen lehkou deku

iwa83
Kelišová 6318 příspěvků 04.10.18 15:23

@Gortyna tak na spani ma byt chladnejsi mistnost a vyvetrano… 24-25 nemame ani v obyvaku, to by jsme se nevyspali vubec nikdo. U nas ideal max 20, v zime otevrena ventilacka… a to spime pod dekou s manzelem.

Blahuše
Kecalka 324 příspěvků 04.10.18 17:30
@lenulexp píše:
@Blahuše No jen je mi právě divné,že přes měsíc a půl spinkal sám vklidu,ani jedno probuzení. A ted poslední týden toto. Jojo už topíme, i to na to může mít nějaký vliv?? Jinak nějaká optimální teplota v pokojíčku??

Muze i nemusi, zalezi jak ktere dite, nas syn nesnese horko na spani - stejne jako my, dcera zas musi byt zachumlana a spi v ponozkach :-) Idealni asi je vyzkouset vsechno :dance:

lenulexp
Povídálka 18 příspěvků 08.10.18 13:22

Tak holky teplotou v místnosti to není. Teď jsem večer nedávala mlíko,dva dny spal v noci kráně bez probuzení dokonce až do 8hod rána. Ale tuto noc zase brečel a brečel..Kolem 2.se probudil,totální řev,uklidnila jsem ho,šla si lehnout,asi 10min ticho a zase. Takže asi ani mlíkem to nebylo. Teďka spinka,ale i před odpoledním usínáním plakal,já to nechápu co se děje :nevim: Může to dělat jiný sprcháč? To je asi blbost ne? Ale mele s sebou,škube s sebou a pláče a pláče.. :(

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >