Náhle noční vztekání po nemoci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
diginiga
Kecalka 147 příspěvků 1 inzerát 26.02.19 11:18
Náhle noční knourani po nemoci

Ahoj maminky jdu si pro radu..syn 23mes.byl teď nemocný..bral ATB Klacid a od té doby když usíná nemůže zabrat a kňoura.. převaluje se..v noci je co hodinu vzhůru kňoura chce pít a hlavně dudlíky..už jsem ztoho trošku zoufala ????teď i večer před spaním ho chytají záchvaty breku..a přes den se vzteká????jinak už lépe po nemoci papa i hraje si tedy já musím být u něj a jenom máma.. :zed:

Reakce:
sportka
Kecalka 116 příspěvků 26.02.19 11:21

Taky jsme byly nemocní. Dcera 20 měsíců. Když je fakt krize, dávám čípky Viburcol, abychom se obě vyspaly. Holt ještě není ve své kůži a potřebuje maminku :?

Lucius08
Zasloužilá kecalka 802 příspěvků 26.02.19 11:32

No tak je nemocný, rozmrzelý…není mu hezky. Když je syn nemocný beru ho k sobě na spaní :nevim: nebo si lehnu k němu. Až bude úplně fit, bude zase dobře.

fia80
Závislačka 3135 příspěvků 26.02.19 12:03

S dětmi je pořád něco. A když to první odezní, tak zase příjde něco nového. My u dcery řešíme noční běsy = do 2 hodin od jejího usnutí. Syn se mi teď zase začal budit mezi 4-5 hodinou ranní, že se mu zdají škaredé sny. Dneska to korunoval tím, že se pak probudil ještě v 6 s tím, že se mu zdál smutný sen.

Je to prostě jak na houpačce - jednou lépe a podruhé hůře. Ale já se těším na jaro a léto, kdy už alespoň není tolik těch nemocí.

Váš příspěvek
Reklama