Reklama

Náhle padání za chůze u 20. měsíčního dítěte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Maminanadruhou
Stálice 62 příspěvků 20.08.18 12:18
Náhle padání za chůze u 20mesicniho ditete

Ahoj holky, mám takový dotaz. 3.7 jsme byli doktorkou poslání na neurologii s naší 20mesicni dcerkou, protože nechodila v té době sama venku.jen za ruku. doma chodila bez nás, občas s námi. Do týdne se venku rozchodila a my měli radost. Jenze teď už 3den hrozně padá do stran, na zadek i dopředu. vzdy pláče. :,( Volala jsem doktorce ta řekla že mám počkat do té neurologie (3.9),popřípadně být to hodně vážně tak ihned k ní.(že nebude chtít chodit vůbec jelikož bude padat hned jak se postaví )
Ještě dodám že je po nalomenine stehenní kosti (v cca 9mesicich) jenže to jsme byli na kontrole před 4mesicema a Dr říkal že je vše v pořádku ani nemá výchylku v délce nožiček. Já se bojím aby to neměla něco s páteří :( ale na bolest si nestěžuju. dekuji za jakýkoliv nazor :oops:

Reklama

Reakce:

tininas
Zasloužilá kecalka 834 příspěvků 20.08.18 12:56
@Maminanadruhou píše:
Ahoj holky, mám takový dotaz. 3.7 jsme byli doktorkou poslání na neurologii s naší 20mesicni dcerkou, protože nechodila v té době sama venku.jen za ruku. doma chodila bez nás, občas s námi. Do týdne se venku rozchodila a my měli radost. Jenze teď už 3den hrozně padá do stran, na zadek i dopředu. vzdy pláče. :,( Volala jsem doktorce ta řekla že mám počkat do té neurologie (3.9),popřípadně být to hodně vážně tak ihned k ní.(že nebude chtít chodit vůbec jelikož bude padat hned jak se postaví )
Ještě dodám že je po nalomenine stehenní kosti (v cca 9mesicich) jenže to jsme byli na kontrole před 4mesicema a Dr říkal že je vše v pořádku ani nemá výchylku v délce nožiček. Já se bojím aby to neměla něco s páteří :( ale na bolest si nestěžuju. dekuji za jakýkoliv nazor :oops:

Tak to co Ti řekla doktorka má hlavu a patu, takže bych se rozhodně řídila její radou.

Je fajn, že malá si na bolest nestěžuje. To je rozhodně dobré znamení.

A teď mé zkušenosti:
Starší se rozchodil v 18 měsících. Je fakt, že téměř nepadal, ale když spadl, tak řval jak tur. On je taková citlivka citlivá i teď. :)

Mladší začal chodit ve 13 měsících. A když spadl a jakože ze začátku padal skoro pořád, tak taky brečel.

Takže z mé zkušenosti - pád batolete a řev jde ruku v ruce.

Pořád musíš brát v potaz, že měla nalomenou stehenní kost - to vše může a nejspíš i má vliv na to, že začala chodit později. A pravidlo že děti se nemají srovnávat u Tvé holčičky platí dvojnásob. Určitě tedy radím - nestresovat se dopředu.

Vyšetření na neurologii Tě čeká za 14 dní (to je za chvilku) a budeš vědět víc. Třeba se to během těch dvou týdnů srovná samo a holčička má jen „nějaké“ období.

Držím palce a věřím, že to dopadne dobře.

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >