Náhle padání za chůze u 20. měsíčního dítěte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Maminanadruhou
Stálice 62 příspěvků 20.08.18 12:18
Náhle padání za chůze u 20mesicniho ditete

Ahoj holky, mám takový dotaz. 3.7 jsme byli doktorkou poslání na neurologii s naší 20mesicni dcerkou, protože nechodila v té době sama venku.jen za ruku. doma chodila bez nás, občas s námi. Do týdne se venku rozchodila a my měli radost. Jenze teď už 3den hrozně padá do stran, na zadek i dopředu. vzdy pláče. :,( Volala jsem doktorce ta řekla že mám počkat do té neurologie (3.9),popřípadně být to hodně vážně tak ihned k ní.(že nebude chtít chodit vůbec jelikož bude padat hned jak se postaví )
Ještě dodám že je po nalomenine stehenní kosti (v cca 9mesicich) jenže to jsme byli na kontrole před 4mesicema a Dr říkal že je vše v pořádku ani nemá výchylku v délce nožiček. Já se bojím aby to neměla něco s páteří :( ale na bolest si nestěžuju. dekuji za jakýkoliv nazor :oops:

Reakce:
tininas
Ukecaná baba ;) 1400 příspěvků 20.08.18 12:56
@Maminanadruhou píše:
Ahoj holky, mám takový dotaz. 3.7 jsme byli doktorkou poslání na neurologii s naší 20mesicni dcerkou, protože nechodila v té době sama venku.jen za ruku. doma chodila bez nás, občas s námi. Do týdne se venku rozchodila a my měli radost. Jenze teď už 3den hrozně padá do stran, na zadek i dopředu. vzdy pláče. :,( Volala jsem doktorce ta řekla že mám počkat do té neurologie (3.9),popřípadně být to hodně vážně tak ihned k ní.(že nebude chtít chodit vůbec jelikož bude padat hned jak se postaví )
Ještě dodám že je po nalomenine stehenní kosti (v cca 9mesicich) jenže to jsme byli na kontrole před 4mesicema a Dr říkal že je vše v pořádku ani nemá výchylku v délce nožiček. Já se bojím aby to neměla něco s páteří :( ale na bolest si nestěžuju. dekuji za jakýkoliv nazor :oops:

Tak to co Ti řekla doktorka má hlavu a patu, takže bych se rozhodně řídila její radou.

Je fajn, že malá si na bolest nestěžuje. To je rozhodně dobré znamení.

A teď mé zkušenosti:
Starší se rozchodil v 18 měsících. Je fakt, že téměř nepadal, ale když spadl, tak řval jak tur. On je taková citlivka citlivá i teď. :)

Mladší začal chodit ve 13 měsících. A když spadl a jakože ze začátku padal skoro pořád, tak taky brečel.

Takže z mé zkušenosti - pád batolete a řev jde ruku v ruce.

Pořád musíš brát v potaz, že měla nalomenou stehenní kost - to vše může a nejspíš i má vliv na to, že začala chodit později. A pravidlo že děti se nemají srovnávat u Tvé holčičky platí dvojnásob. Určitě tedy radím - nestresovat se dopředu.

Vyšetření na neurologii Tě čeká za 14 dní (to je za chvilku) a budeš vědět víc. Třeba se to během těch dvou týdnů srovná samo a holčička má jen „nějaké“ období.

Držím palce a věřím, že to dopadne dobře.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Bony a klid po 30 letech: Kde jsou dnes hlavní hrdinové vekslácké romance?

Kdo v té době žil, v tom snímek obyčejně probudí vzpomínku na minulý režim a... číst dále >

Jsou ti dva ještě vůbec spolu? Vztah Kopřivové s Jágrem nepřipomíná vztah

Veronika Kopřivová (27) je přítelkyní nejslavnějšího českého hokejisty... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >