Náhlé problémy s uspáváním miminka

5191
17.11.15 10:15

Náhlé problémy s uspáváním miminka

Ahojky holky mám doma 3,5 měsíčního. Doted usínal úplně sám bez uspávání at přes den nebo večer. Stačilo chvilku pohladit a mohla jsem odejít a on za chvilku usnul. Už skoro týden ale je to úplně opačně. Malý u každého uspávání pláče a vydrží klidně i půl hodiny dokud ho nezačnu chovat a uspávat na ruce :nevim: Holky měla jste to taky některá tak? Zvykla jsem si docela na ten večerní klid kdy jsem ho dala spát v osm a dodělala jsem všechno co jsem potřebovala. Navíc vdím jak malý pak je přetažený a nemůže usnout :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

371
17.11.15 10:25

@kacenka8 detem se to muze do roka i dyl menit. Syn ze zacatku usinal taky sam, pak jsem musela houpat, pak zase spal sam a pak zas chtel jen u prsa…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19246
17.11.15 10:33

@kacenka8 Jo, u obou dětí. Syn usínal do tří měsíců po položení do postýlky, od tří měsíců do roka přes den jen v jedoucím kočárku. :mrgreen:
Dcera pokud neměla koliku, tak usínala taky sama v pohodě do těch tří měsíců a pak začala dělat bugr. Tam nás teda zachránil hlavně bílý šum, ten ji uměl zrelaxovat.
U mých dětí to souvisí s tím, že začnou vnímat, hůř spracovávají zážitky, začnou se mezi 3-4. měsícem otáčet a mají neuvěřitelnou touhu, motivaci a hlavně bohužel tvrdohlavou snahu po pohybu.

Co se spaní týče, neberu u dětí nic za samozřejmé a neměnné a jsem v tomto ohledu velmi flexibilní, neb základem je pro mě mít vyspané dítě.

Příspěvek upraven 17.11.15 v 10:55

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5191
17.11.15 10:53

@Svistice Co je to ten bílý šum? Kde se dá sehnat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19246
17.11.15 10:55
@kacenka8 píše:
@Svistice Co je to ten bílý šum? Kde se dá sehnat?

Monotónní zvuk, např. vysavač, fén, sprcha. Hoď do google „uspavač“, je tam 10 minutová smyčka několika bílých šumů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama