Reklama

Náhlé rozšíření styku s dítětem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.16 14:57
Náhlé rozšíření styku s dítětem

Ahoj maminky, moji malou její tatínek nikdy nevychovával, rozvedli jsme se jen co se narodila. Ex pije ikdyz by ze zdravotního hlediska neměl a zkrátka nejevil zájem. S dcerkou ho babička (jeho matka) donutila se vídat cca 12h měsíčně a nikdy spolu nebyly déle jak 4h v kuse. Bývalý ale přišel s tím, ze by ji chtěl (spíš teda asi babička která šla zrovna do důchodu)na celý vikend jednou za 14dni včetně spaní (což si tedy neumím představit malá je na me hodně fixovana) plus tedy 2× v týdnu návštěvy 2h a jeden letní měsíc v kuse a obrok jarnaky 8o mě osobně to tedy přijde nereálný vzhledem k tomu, ze na něj není zvyklá, on to s dětmi neumí (zapomene dat svacinu, v zimě obléct zapomina -takze pak je nemocná, je hodně velký flegmatik a vždy jen řekne " no jo no, stalo se"),navíc byl 2× na psychiatrii pac neunesl stres a zhroutil se. on je ten typ o nejdříve uspokojí své potřeby a až pak přijde na řadu dítě a já se bojím o malou, ma šelest na srdícku a vím, ze by to nešla těžce ovšem bývalého to nezajímá, jede si tu svou :( myslíte, že má u soudu šanci uspět?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

terinka4444
Hvězda diskuse 66611 příspěvků 13.12.16 15:03

Nepíšeš kolik je malé, ale to co chce není nereálné a v pohodě to dostane, je její otec. nejedete na zvykací období, aby si na něj zvykla a pak to bude v pohodě. Vím, že se ti to jeví nespravedlivé( aasi i je), ale je na tobě, abys jí to usnadnila a pomohla jí se s tím vyrovnat. Česem todostane bez problémů, každý druhý víkend, měsíc prázdnin( chtěj tp rozložit na 2×14dnů) a to pozor, až jim dojde, co mohou chtít, tak každý druhý štědrý den. Odpověď na tvou otázku je ano, má víc než jen šanci uspět.

Sany80s
Kelišová 6292 příspěvků 13.12.16 15:04

Má.
Babičce taky nevěříš?

mama67
Kecalka 200 příspěvků 13.12.16 15:05

Malé jsou necelé 3roky..

terinka4444
Hvězda diskuse 66611 příspěvků 13.12.16 15:05
@mama67 píše:
Malé jsou necelé 3roky..

tak to jí dostane bez problémů.

Adinal
Kelišová 6469 příspěvků 13.12.16 15:10

Nepřijde mi, že by chtěl něco mimořádného, šanci určitě má.

analoja
Závislačka 3780 příspěvků 13.12.16 15:13

Hele a nemůžeš se třeba domluvit s babičkou? Pokud je to ona, kdo o malou stojí, tak se s ní můžeš domluvit, že si ji jednou za 14 dní vyzvedne a nemusí dojít ani na soud.
Já takhle né tedy co 14 dní (z důvodu vzdálenosti), ale na prázdniny svoji nejstarší pouštěla k babičce… ona je na rozdíl od exe zodpovědná ženská, takže s tím nikdy nebyl problém.

mama67
Kecalka 200 příspěvků 13.12.16 15:18

Malá breci když babičku vidí, ona ji jednou hodně vyhubovala a od té doby je to blbý :(

jenny.fields
Generální žvanilka 24594 příspěvků 13.12.16 15:23
@mama67 píše:
Malá breci když babičku vidí, ona ji jednou hodně vyhubovala a od té doby je to blbý :(

No tak ji vyhubovala, určitě teď bude chtít si vztah budovat.
A on je otec a má právo i na víc než víkend za 14 dní a prarodiče taky mají právo, takže bych se raději domluvila po dobrém na tvém místě.
To, že se zhroutil není argument, dneska se hroutí každý pátý :nevim:

arada
Extra třída :D 11671 příspěvků 13.12.16 15:25
@mama67 píše:
Malá breci když babičku vidí, ona ji jednou hodně vyhubovala a od té doby je to blbý :(

Pokud se vidí jednou za uherský rok, tak se nediv, že brečí. Zvykne si. Neodpírej dceři babičku a babičce vnuču. Taky bych se domluvila s babičkou.

analoja
Závislačka 3780 příspěvků 13.12.16 15:34
@mama67 píše:

tak zkus pro začátek pozvat babičku k vám

mama67
Kecalka 200 příspěvků 13.12.16 15:43

Vidí se každých 14dni s babičkou, to je častěji než moji matku, a přesto si ještě nezvykla.. ale i tak nemám záruku že by malá skutečně všechen čas trávila s prarodiči. Děsí mě, ze bude s tátou a ten svou nezodpovědnosti něco zanedbá a stane se neštěstí. Bohate stačí, ze je malá vždycky potlucena, kdyz s ním jde na procházku, za dvě hodiny ji vrátí a téměř pokaždé má rozbitý koleno, sedreny dlaně, nebo modřiny od pádu. Už jsem to s exem několikrát řešila, jak je to možné, ze to není normální a on vždycky jen spadla - nestihl jsem ji chytit.. :nevim: jako neříkám, obcas se to prostě stane, ale aby skoro pokaždé???

lucenka
Vesmírná mluvilka 31635 příspěvků 13.12.16 15:45
@mama67 píše:
Vidí se každých 14dni s babičkou, to je častěji než moji matku, a přesto si ještě nezvykla.. ale i tak nemám záruku že by malá skutečně všechen čas trávila s prarodiči. Děsí mě, ze bude s tátou a ten svou nezodpovědnosti něco zanedbá a stane se neštěstí. Bohate stačí, ze je malá vždycky potlucena, kdyz s ním jde na procházku, za dvě hodiny ji vrátí a téměř pokaždé má rozbitý koleno, sedreny dlaně, nebo modřiny od pádu. Už jsem to s exem několikrát řešila, jak je to možné, ze to není normální a on vždycky jen spadla - nestihl jsem ji chytit.. :nevim: jako neříkám, obcas se to prostě stane, ale aby skoro pokaždé???

a s tebou dítě nepadá? To ji pokaždé chytáš? Vždyť je to u dětí normální, že mají neustéle něco odřeného, někde modřinu. Nežijí v nafukovací bublině. A tatáínek jí holt dává narozdíl od tebe víc volnosti, samostatnosti, což není na škodu.

BaMaK
Závislačka 2752 příspěvků 31 inzerátů 13.12.16 15:47

Je to dost blbá situace, šanciže dítě dostane u soudu určitě má, nezávidím ti to, ale s kým sis dítě udělala…mě je hlavně líto toho dítěte. Zkus se nějak dohodnout, postupně malou zvykat na babičku i otce…jinak to dostaneš příkazem a pro dceru to bude dost šoková záležitost.

radkka
Generální žvanilka 20310 příspěvků 13.12.16 15:49

Kvůli tomu, že sis udělala dítě s natolik nezodpovědnou osobou nemůžeš nikomu upírat práva, ani jemu, ani babičce, ani své dceři. Ano, s největší pravděpodobností mu bude vyhověno a ty se s tím budeš muset smířit.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Jsi tlustá a zemřeš, vzkazuje morbidně obézní modelce známý novinář a porotce

Americkou XXXL modelku Tess Holliday už podruhé v uplynulých týdnech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama