Náhlé zamotání hlavy

53
20.5.18 10:24

Náhlé zamotání hlavy

Dobrý den, prosím o radu pokud tady má někdo podobnou zkušenost. Doktoři mi na to neřekli vůbec nic. Občas když udělám nějaký pohyb hlavou tak se mi najednou strašně zamotá hlava, do hlavy mi vletí tlak, udělá se mi špatně od žaludku. Trvá to pár sekund, ale pak mi zatuhne krk a při některých pohybech se to zase opakuje. Zustane mi tlak v hlavě a motám se. Nevíte jestli to můžou způsobovat obratle nebo je to svalová záležitost? A hlavně nemůžete mi poradit co s tím? Opakuje se to pořád dokola už několik měsíců. Tak za dva týdny se to vždycky nějak uklidní ale do ty doby je to hrozný. Fyzioterapeutku jsem zkoušela, ale jen mi udělala nějakou masáž a na tohleto to nepomohlo. Děkuju za případné rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20807
20.5.18 10:32

Řekla bych, že je to od krční páteře. Začni cvičit a bude to ok…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10430
20.5.18 10:41

Taky bych rekla ze krcni pater, zazivala jsem neco podobneho :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53
20.5.18 10:43

@radkka problém je že to v tomhle stavu se mi při cvičení strašně motá hlava a dělá se mi zle

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53
20.5.18 10:45

@Ketris a co jsi s tím dělala?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20807
20.5.18 10:47
@Martinare píše:
@radkka problém je že to v tomhle stavu se mi při cvičení strašně motá hlava a dělá se mi zle

Zamysli se také nad tím, jestli spíš na vhodném polštáři, pak protahování, až to bude lepší, tak posílit svaly. Popřípadě si to nech někde odblokovat, na chvíli se ti uleví a budeš moct začít něco dělat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10430
20.5.18 11:05

@Martinare Urcite hlavne zmenit matraci a koupit kvalitni polstar. Pak jsem zacla cvicit jogu a 2× tydne dochazela na masaz. Plus mi pomohly i homeopatika, ale ty jsem konzultovala primo s homeopatem :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6061
20.5.18 12:04
@Martinare píše:
@radkka problém je že to v tomhle stavu se mi při cvičení strašně motá hlava a dělá se mi zle

Asi by byla nejlepší fyzioterapie, je to spíš o protahování a spíš se u toho sedí/leží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4263
20.5.18 12:35

Krční páteř…jdi k ortopedovi. Já si takhle priskrtila krční tepnu :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu