Náhlé zmenšení prsů v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.19 18:39
Náhlé zmenšení prsů v těhotenství

Ahoj, omlouvám se za anonyma, zatím nechci těhotenství rozkřikovat a chodí sem známé.
Jsem v 11. týdnu a až do dnešního dne jsem měla hodně citlivá a velká prsa. Dneska po příchodu z práce jsem si všimla, že jsou o poznání splasknutější a ani už nebolí na dotek. Mám strach, že se jedná o předzvěst špatného konce. Měly jste to některá podobně a dopadlo to přesto dobře? Tím nemyslím situaci, že prsa nejsou nalitá a citlivá celé těhotenství - tak jsem to měla u prvního těho a vše bylo v pořádku. Myslím tím, že byla zvětšená a citlivá a ze dne na den se zmenšila. Jak jste dopadly? Kontrolu mám až za skoro 3 týdny.

Reakce:
malone.v
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.19 18:57

já to měla taky tak, byly jakoby měkčí nebo jak bych to nazvala :-D ze začátku se hodně zvětšily a pak myslím taky kolem toho týdne jak jsi teď ty se trochu splaskly. já hlavně doufám, že se po porodu vrátí na původní velikost :-D

adusinka
Zasloužilá kecalka 520 příspěvků 04.01.19 19:29

Nevím, jestli to bylo ze dne na den, ale větší a citlivější byly jen ze začátku několik týdnů.

Lenis87
Kecalka 285 příspěvků 05.01.19 07:32
@Anonymní píše:
Ahoj, omlouvám se za anonyma, zatím nechci těhotenství rozkřikovat a chodí sem známé.
Jsem v 11. týdnu a až do dnešního dne jsem měla hodně citlivá a velká prsa. Dneska po příchodu z práce jsem si všimla, že jsou o poznání splasknutější a ani už nebolí na dotek. Mám strach, že se jedná o předzvěst špatného konce. Měly jste to některá podobně a dopadlo to přesto dobře? Tím nemyslím situaci, že prsa nejsou nalitá a citlivá celé těhotenství - tak jsem to měla u prvního těho a vše bylo v pořádku. Myslím tím, že byla zvětšená a citlivá a ze dne na den se zmenšila. Jak jste dopadly? Kontrolu mám až za skoro 3 týdny.

Ahoj, dělá to HCG hormon a ten se vylučuje nejvíc na začátku těhotenství a od devátého týdne postupně klesá. Ničeho se neboj. Teď si můžete s partnerem taky trochu užívat, aniž by tě bolel každý dotek. Můj muž na tohle období rád vzpomíná :-)

Váš příspěvek
Reklama